S leaderem soutěže smírně

V dalším kole fotbalové III. třídy jsme zajížděli na půdu vedoucího celku soutěže – Starého Šachova.
Tradičně to byl duel hodně vyrovnaný a ke třem bodům bylo blízko, nakonec se však zrodil nerozhodný výsledek, který je pro nás cenný.
Kemp Starý Šachov – TJ Dolní Habartice 3:3 (2:1)
branky D.H.:horvát z pk, Holý, Nergl
sestava D.H.: Beneš – Mysliveček, Finkes, Chorvát, Gaži – Sejkora, Valenta (46 Holý), Strnad, Pospíšil – Vitner (Nergl), Horvát
Úvod utkání byl vyrovnaný a obě mužstva se dostali do několika šancí, které však brankou neskončily.
Do vedení šli domácí, po chybě obrany se domací prosadili ve vápně a ujali se vedení 1:0.
Z vedení se domácí neradovali dlouho, po faulu na Vitnera proměnil pokutový kop Horvát 1:1.
V první půli jsme měli více šancí než domácí, ovšem do vedení jsme se nedostali, naopak, po výborně zahraném rohovém kopu šli domácí do vedení 2:1.
Tímto výsledkem skončil první poločas.
Do druhé půle nahradil nevýratného Valentu Holý a od trenéra to byl skvělý tah, v závaru se před brankou domácích dobře zorientoval právě Holý a srovnal na 2:2.
I druhé střídání trenéru Mikolášovi vyšlo, do hry poslal Nergla, a ten se po chvíli prosadil hlavou a poslal nás do vedení.
To jsme však bohužel neudrželi, po nastřelené ruce Chorváta srovnali domácí 2 minuty před koncem, ze sporné penalty na konečných 3:3.
Tento bod je pro nás velmi cenný a může mít v konečné tabulce velký vliv na konečné umístění.
Stále tak držíme jarní neporazitelnost, snad nám to vydrží co nejdéle.