I proti devíti to bylo velké trápení

Dnes pokračovala dalším kolem fotbalová III. třída a my jsme na domácí půdě přivítali celek Spartaku Boletice B, utkání bylo na naší straně, škoda jen neproměněných šancí, proti devíti jsme hráli špatně a soupeř držel 60 minut stav 0:0, nakonec jsme přeci jen soupeře skolili, ale obrovský obdiv a pochvala patří golmanu hostí, který předvedl dkvělý výkon.
TJ Dolní Habartice – Spartak Boletice B 3:0 (0:0)
branky D.H.: Sejkora, Horvát, Spilka z pk
sestava D.H.: Spilka – Mysliveček, Michálek, Gaži, Boháč – Sejkora, Strnad, Valenta, Pospíšil – Horvát, Vitner
Tak ja se dalo očekávat zatlačili jsme soupeře a ten bránil ve osmi lidech a v první půli nás do vyložené šance nedopustil, střely z dálky kryl golman hostí a bylo jich v celku dost.
Nehráli jsme dobře a po serii našich střel se dostali do šance hosté, naštěstí neproměnili ale stejně se vedlo i nám, Pospíšilovu střelu vykopával z prázdné brány obránce, Horvátovi chyběl kousek, golman hostí předváděl skvělé zákroky a tak poločas skončil 0:0.
Ve druhém poločase jsme chtěli ztrhnout vítězství na svou stranu, ale úvod druhé půle patřil hostům, ty se však krom několika náznaků k ničemu nedostali.
Horvátovu další tutovku kryl za cenu vlastního sebeobětování opět golman hostí, který se při zákroku prašti lhlavou o tyč, ale naštěstí byl v pořádku.
Pak měl už po několikáte v zápase slibnou šanci Valenta, ale k zakončení se nedostal.
Herně jsme se trápili a vysvobození přišlo po hodině hry, k odvážnému výpadu se odhodlal Sejkora a střelou na zadní tyč nás poslal do vedení 1:0.
Hosté málem hned kontrovali a naše obrana měla co dělat, aby zabránila nejhoršímu.
Druhá branka v síti hostí nebyla pro ofsajd uznána, přesto jsme se dočkali.
Strnad trefil břevno a Horvát už neměl problém poslat odražený balón do sítě 2:0.
Hosté otevřeli hru a hned se nám hrálo lépe,ovšem ta naše koncovka byla žalostná.
V závěru utkání jsme dostali možnost kopat pokutový kop, a v tom máme jednu velkou jistotu Martin Spilka uzavřel skóre utkání na konečných 3:0.
Herně to však stále není ono, snad se to brzy zlepší.

Author: Láďa