Mistrovské utkání: Žihle – Chlumčany “A” 2:7 (2:3)

G: Dušek 4, Vít, Havlíček, Schlehofer
S: Fryš – Hodan, Lenk, Milota, Tomášek – Havlíček, Kulhánek, Nohava, Vít – Dušek (Kraus), Kraina (Schlehofer).

Podařený zápas. Do utkání jsme vstoupili aktivní hrou a ve 13. min. jsme již vedli 2:0. Domácí si ale také vytvářeli šance a podařilo se jim vyrovnat na 2:2 a některé jejich šance zůstaly ještě nevyužity. Důležitým okamžikem byla 40. min., kdy jsme se dostali do vedení 3:2. Ještě do poločasu jsme zahrozili z trestného kopu, kdy jsme jen těsně minuli branku.

Velmi dobrý vstup jsme měli i do 2. poločasu a záhy jsme zvýšili na 4:2. Poté domácí odpadli, hra ve 2. poločase byla zcela v naší režii a skóre se zastavilo až na hokejovém stavu 7:2. Předvedli jsme velmi dobrý výkon, zejména ve 2. poločase jsme mohli vstřelit ještě více branek. Velmi dobře zahrálo celé mužstvo, zaskvěl se střelec čtyř gólů Venca Dušek a výborný výkon podal i Lukáš Nohava. Škoda zranění Michala Krainy, místo něhož ke svému debutu v “A” týmu naskočil mladý Schlehofer a hned se uvedl gólem.

1. Domažlice B 21 14 3 4 64: 30 47 ( 12)
2. Sušice 21 14 1 6 53: 22 44 ( 13)
3. T.Přimda 21 13 2 6 56: 35 41 ( 11)
4. Nepomuk 21 13 2 6 53: 34 41 ( 8)
5. Dl.Újezd 21 10 3 8 55: 42 36 ( 0)
6. Chlumčany 21 10 4 7 48: 40 35 ( 4)
7. VD Luby 21 9 5 7 43: 30 34 ( 2)
8. Zruč 21 8 5 8 30: 37 32 ( -1)