Mistrovské utkání: Chlumčany “B” – Střížovice 1:1 (1:0) 3:2 na pen. 3:2

Velice důležitý zápas se sousedem v tabulce jsme nakonec vyhráli až po penaltovém rozstřelu, třebaže jsme měli během celého utkání velké množství šancí a předváděli jsme poměrně solidní hru. Škoda jen, že ne všichni hráči, kteří ve veledůležitém utkání přišli s odhodláním “porvat” se o body, dostali na hřišti šanci. Snad je svědomí trenérů čisté. Mé logické chápání je, i v souvislosti s minulým zápasem, na jejich počínání bohužel krátké…
První poločas jsme začali nejlépe jak jsme mohli – to se v malém vápně prosadil po přihrávce Beníška Tomáš Fořt – 1:0. Naše hra pak byla velice dobrá, soupeře jsme k ničemu nepouštěli, hráli kombinačně a dostávali se do dalších gólových příležitostí, škoda že zůstaly nevyužity.
Druhý poločas měl podobný průběh, branku jsme bohužel ani z těch nejjasnějších šancí nevstřelili. Brankář hostí chvílemi doslova čaroval. Za neproměňování šancí jsme byli tvrdě potrestáni, když hosté proměnili penaltu za ruku Fořta – 1:1. Tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu, po němž následovala penaltová loterie – tu jsme se štěstím ovládli a mohli si tak do tabulky připsat 2 důležité body.