Další vydřená remíza

Dnes jsme zajižděli k dalšímu mistrovskému utkání na půdu Velké Bukoviny, a již po třetí ze čtyř zápasů jsme remizovali.
Utkání bylo vyrovnané, ale upřimně moc krásy nepobralo, remíza je asi zasloužená.
FK Velká Bukovina – TJ Dolní Habartice 2:2 (2:1)
branky D.H.: Horvát. Pospíšil
sestava D.H.: Beneš – Chorvát, Mysliveček, Gaži, Holý . Strnad, Vitner, Pospíšil, Valenta – Sejkora, Horvát
Úvod utkání se nesl ve znamní menšího náporu domácích, ti však krom několika střel, ze střední vzdálenosti naší branku neohrozili.
První naše kloudná akce vyslala do slibné šance Valentu, ten však se zakončením vyčkával příliš dlouho.
Do vedení se dostali domácí, a to hodně snadno, protže jsme si po ndorozumnění ali vlastní gól 1:0.
Domácí pak byli mírně lepším týmem, ale přesto přišlo vyrovnání, první kloudná akce po zemi, na jejimž konci byl Pospíšil 1:1.
Domácí však v samotném závěru prvního poločasu opět utekli do vedení, přesnou ranou na vzdálenější tyč 2:1.
Druhý poločas, to snad ani nebyl fotbal, vysoké nakopávané balóny, boj o každý centimetr, pro diváka nic moc.
Snažili jsme se vyrovnat, při obrovském závaru ve vápně hostí srazila obrana domácích hned čtyři střely mimo tyče, vyrovnání přesto přišlo.
Strnad se utrhl po pravém křídla a Horvát jeho zpětnou přihrávku poslal do sitě 2:2.
V samém konci utkání jsme mohli strhnout vítězství na naší stranu, po dalším obrovském závaru vytáhl balón rukou z prázdné brány domácí obránce, penalta se však nekopala, a tak i díky tomu se zrodil nerozhodný výsledek,který je asi zasloužený.