Vítězná šňůra pokračuje.

Viktorka sehrála další mistrovské utkání na hřišti Baníku OKD Doubrava. Baník jako poslední v tabulce splnil očekávání a na hřišti nebyl žádným soupeřem. Na těžkém terénu toho moc neukázal. Viktorka v pozměněné sestavě, chyběl Drobek, se ujala vedení už v šestnácté minutě gólem Mirka Gábora, který opět a zase nachytal brankáře, a  z přímého kopu mu nedal šanci. Do poločasu ještě zvýšil opět svým výletem z obrany Muha a do poločasu přidal ještě jeden banán Farbár. Doubrava nevystřelila na bránu.

Druhý poločas začal dobře, kdy Farbár už v 46´ zvyšoval na 0:4. Za 4´ opět Farbár 0:5. V 60´ se domácím povedlo snížit na 1:5. Pak se ale probudil nejlepší střelec Viktorky Riška a dvěma trefami uzavřel skóre na 1:7.

Author: Pavel Kudlík