Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou

Včera jsme na domácí půdě přivítali celek Rybniště, utkání to bylo velmi vyrovnané, ale také hodně psychycky náročné, remíza je zasloužená, slabinou tohoto utkání však byl výkon sudích.
Každopádně je to dobrý bod, proti silnému soupeři.
TJ Dolní Habartice – Tatran Rybniště 3:3 (2:1)
branky D.H.: Pospíšil, Horvát, Mysliveček Jakub
sestava D.H.: Beneš – Holý (80 Gaži), Mysliveček Václav, Nergl (70 Chorvát), Finkes – Pospíšil (75 Valenta), Strnad, Sejkora, Mysliveček Jakub – Horvát, Vitner
Úvod utkání byl oboustraně opatrný, hra se odehrávala ve středu hřiště, přesto první šance hned skončila gólem.
Hostující golman vyrobil hrubou chybu, kterou strestal Pospíšil 1:0.
Hosté to však nezabalili, a po chvíli musel golman Beneš předvést skvělý zákrok, bohužel z následného rohu udeřilo, hostující útočník, ukázkově hlavou zatloukl balón do sítě 1:1.
V zápětí mohlo být ještě hůře další pokus hostí skončil na břevně.
Později tempo hry maličko opadlo, aby jsme po chvíli opět udeiřli, Finkes opět vykouzlil jednu ze svých přihrávek a Horvát zkušeně přehodil golmana hostí 2:1.
Po té nastal klíčový okamžik utkání, golman Beneš neunesl, posouzení rozhodčího a byl vyloučen, hosté tak mohli hrát více než poločas přesilovku.
Tu využili hned z kraje druhé půle, přesnou střelou z přímého kopu, jemuž ovšem předcházel nejprve faul hostujícího hráče, a potom všichni viděli jak hráč hostí pád přifilmoval, bohužel 2:2.
Utkání nadále pokračovalo v rychlém tempu, Horvát několikrát mířil nad, přesto jsme šli opět do vedení, Finkes z přímého kopu trefil břevno, a Kuba Mysliveček hlavou už trefil síť 3:2.
Hosté se však s tímto stavem nesmířili, a po samostatném úniku zaslouženě vyrovnali na konečných 3:3.
K výkonu rozhodčích se nebudu vyjadřovat, každý kdo tam byl, tak si udělá obrázek sám, dle názorů většiny na hřišti pan hlavní rozhodčí svou roli nezvládl.
Každopádně jedeme dál, příští zápas sehrajeme na půdě Lokomotivy Děčín, v neděli 1. dubna 2012 od 16:30.
Ohlasy po utkání: Jiří Mikoláš trenér domácích- Bylo to psychycky náročné utkání, naši hráči nepochopili to, že hru Rybniště, dělá pouze jeden hráč, hosté byli mírně lepším týmem, dělba bodů je spravedlivá.