Mistrovské utkání: Chlumčany “A” – Dlouhý Újezd 3:3 (1:1) na pen. 3:4

Branky: Dušek, Havlíček, Milota (pen.)
Penalty proměnili: Dušek, Šobr, Lenk, neproměnili: Milota, Nohava, Kraina
Sestava: Lösch (Fryš) – Hodan (Fořt), Lenk, Milota, J. Tomášek – Havlíček, Kulhánek (Kraina), Nohava, Šimána – Dušek, Šobr.

Přestřelka na úvod jarní části sezony. Do utkání jsme vstoupili v dobré formě, prvních patnáct minut jsme byli lepší. V první velké šanci se Venca Dušek jen zastřeloval, aby vzápětí po úniku dostal náš tým do vedení. Poté hosté přidali a střelou z trestného kopu vyrovnali na 1:1. Po inkasované brance jsme ztratili hru a až do poločasu byl soupeř lepší. Na aktivní hru hostů jsme odpovídali pouze z brejků.

Nástup do druhé půle byl ve znamení našeho zlepšeného výkonu, který byl korunován krásnou dalekonosnou střelou Honzy Havlíčka pod břevno – 2:1. Soupeř však po centru z levé strany a závaru před naší brankou dokázal za chvíli vyrovnat. Naše mužstvo nesložilo zbraně a po faulu na Honzu Havlíčka Libor Milota z penalty poslal naše mužstvo potřetí do vedení. Další penaltový zákrok na pronikajícího Michala Krainu však zůstal nepotrestán, a tak soupeř v závěrečném náporu stihl vyrovnat na 3:3. Remíza je nakonec asi spravedlivým vyjádřením dění na hřišti. V penaltovém rozstřelu se štěstí přiklonilo na stranu soupeře.
Zajímavostí je, že v podzimním vzájemném utkání jsme po stejném výsledku (3:3) také prohráli v penaltovém rozstřelu.