Kvalitní příprava s Velkou Bukovinou

Dnes jsme na domácí půdě přivítali v přátelském zápase celek Velké Bukoviny, jednalo se skutečně o kvalitní přípravu, hosté představili hodně mladých hráčů a jejich tým má určitě budoucnost, k vidění byl zajímavý fotbal, celkově se diváci dočkali 8 branek, a spostu dalších šancí, vítězství nakonec zůstalo doma.
TJ Dolní Habartice – FK Velká Bukovina 5:3 (3:1)
branky D.H.: Horvát 3, Nergl, Valenta
sestava D.H.: Beneš – Špaček, Finkes, Mysliveček, Chorvát – Pospíšil, Jäger, Strnad, Valenta – Vitner, Horvát
střídal: Nergl
trenér: Jiří Mikoláš
Úvod utkání byl malinko nervózní s obou stran, postupně jsme však začali být lepší a první branka přišla záhy, po velké chybě hostující obrany unikl Horvát a golmanu hostí nedal šanci 1:0.
Hosté předváděli dobrý fotbal, bohužel pro ně, přišla jejich další chyba v obraně a bylo to 2:0, střelcem byl opět Horvát.
Šance měli také hosté, bohužel pro ně bez gólového efektu, a tak přišla další naše branka, nová posila ze Starého Šachova – Valenta, jeho bodlo bylo účinné 3:0.
Hosté v závěru první půle dokázali spoza hranice vápna snížit na 3:1, tímto výsledkem skončil první poločas.
Ten druhý byl o poznání vyrovnanější, hosté dokázali snížit na rozdíl branky, záhy jsme však opět odskočili na rozdíl dvou branek, ukázková akce, rozebrání hostující obrany, Horvát, Vitner, Nergl 4:2.
Hosté to však nezabalili a opět snížili, prosadilo se jejich dravé mládí 4:3.
Hosté mohli dokonce srovnat, měli obrovské šance v jednu chvíli šli dokonce 4 na 1, golman Beneš nás však podržel, a v závěru utkání přidal pečeť na naše vítězství opět Horvát a stanovil tak skóre na konečných 5:3.
Soupeři z Bukoviny moc děkujeme za spestření přípravy a přejeme jim hodně štěstí v mistrovské soutěži.