Přátelský zápas vítěze nepoznal

Včera jsme na domácí půdě přivítali v prvním přátelském utkání celek Valkeřic, utkání to bylo v celku pohledné, šance se rodily na obou stranách, ale nasazení nebylo stoprocentní, což bývá v těchto zápasech zvykem, v první půli jsme byly lepší my, ve druhé soupeř,a přestože oby týmy mohly strhnout vítězství na svou stranu, skončilo utkání spravedlivou remízou.
TJ Dolní Habartice – TJ Valkeřice 3:3 (2:1)
branky D.H.: Horvát 2x, vlastní
sestava D.H.: Beneš – Špaček, Mysliveček, Finkes, Boháč – Jäger, Strnad, Valenta, Pospíšil – Horvát, Vitner
střídali: Gaži, Chorvát, Mysliveček ml.
Úvod utkání patřil nám šikovně jsme si náraželi, ale akce jsme chtěli dotáhnout až do kuchyně a ne vždy se nám to dařilo.
Přesto jsme šli do vedení, balón po ose Finkes, Boháč, Pospíšil, Horvát a posledně jmenovaný se nemýlil 1:0.
Přidat jsme mohli druhou branku, Pospíšil však správný moment pro střelu prováhal, stejně tak Horvát o chvíli později.
Hosté mohli srovnat, krásná rána hostujícího hráče skončila na břevně.
Druhý gól však přesto přišel, Horvát v samostatném úniku nedal golmanovi hostí šanci 2:0.
Hosté v závěru poločasu snížili, pěknou křižnou střelou 2:1.
Tímto výsledkem skončil první poločas.
Ten druhý začal opět naší mírnou převahou, Horvát přidal třetí branku, ta však nebyla uznána.
Přesto jsme třetí branky docílili, hostující obránce si dal ukázkového vlastence 3:1.
Náskok mohl zvýšit Horvát, jeho rána však minula cíl, v tuto dobu jsme již pomalu odpadávali a taktovku přebrali hosté a to ve velkém stylu, během dvou minut po chybách naší obrany bylo rázem srovnáno 3:3.
V závěru utkání, měli oba týmy šanci zvítězit, naše akce skončili ve vápně, buď nepřesným zpracováním, nebo nepřesnou střelou, ani hosté své šance k úspěchu nedotáhli a tak se zrodila konečná remíza.
Soupeři z Valkeřic děkujeme, za utkání, a přejeme jim hodně štěstí v mistrovských zápasech.