TURNAJ PŘÍPRAVEK V ŠUMPERKU

Dne 3.12. se v hale na Tyršově stadionu v Šumperku uskutečnil turnaj mladší přípravky pro ročníky narození 2003 a mladší. Do turnaje jsme se přihlásili i když v našem mužstvu máme jen čtyři hráče narozené v roce 2003 a to ještě jeden z nich před turnajem onemocněl. Cílem turnaje bylo otrkat kluky mezi zkušenějšími družstvy a dát v každém zápase branku.
Soupiska SK Loštice:
Vykydal Jaroslav (2003), Vašek Radim (2003), Ptáček Miroslav (2003), Hopják Matěj (2004), Tomaščák Jan (2004), Němec Martin (2004), Zendulka Jakub (2004), Bukovský Petr (2004), Vykydal Martin( 2005), Hecl Damián( 2005), Prucek Lukáš (2005), Mikeš Mikuláš ( 2006).
Chyběli: Závodský Ondřej (2003), Mikešová Eliška (2004), Linhart Denis (2005)

FK Šternberk – SK Loštice 2:0
V první minutě naše velká šance, ale neproměněna. Potom nás soupeř tlačil a díky výbornému výkonu našeho brankáře Jaroslava Vykydala jsme dostali jen dvě branky.
Sulko Zábřeh – SK Loštice 5:0
Chyby v obraně na začátku 3 minuty stav 3:0. Zábřeh byl jasně lepší. Ke konci zápasu naše 2 šance, ale zase nic.
Star Ruda Slezska – SK Loštice 1:0
Škoda, na remízu bylo. Zase vynikajíci Jarda Vykydal , ale v útoku nejsme schopni pořádně vystřelit na bránu.

HS Kroměříž – SK Loštice 6:0
Do prvního střídání v 5.min. držíme se soupeřem celkem krok, potom si s náma dělal soupeř co chtěl. Bez šance.

Šumperk zelení – SK Loštice 3:0
V 1.minutě jsme dostali gól z přímého kopu. Potom kluci bojovali, snažili se, tyčku jsme dali, ale na konci zápasu nás soupeř dvakrát potrestal.

Po tomto zápase(poslední ve skupině) nás čekal souboj o 11.-12.místo.
FK Krnov – SK Loštice 0:0 (na pen. 1:2)
Ze začátku vyrovnaný zápas, od poloviny zápasu jsme byli lepší nedali jsme tři jasné šance a tak došlo na penalty, na které jsme vyhráli. Úspěšnými střelci byli Tomaščák Jan a Mikeš Mikuláš).

Závěrečné hodnocení:
Kluci byli poprvé na takovém turnaji a na některých to bylo znát. Cile byly splněny na polovic, ale kneně přišlo to, na co čekáme od začátku naší první sezony, tj. “VÍTĚZSTVÍ” ….a tolik dětské radosti bych vám přál vidět.
Už se těšíme na další turnaj a děkujeme pořadatelům, že jsme se mohli zúčastnit.

Author: Josef Mikeš