Bod byl málo

Po drtivé porážce s rezervou Prostřední Lhoty 1-5 v minulém kole, kdy zejména v prvním poločase vyráběli naši hráči jednu chybu za druhou, se v posledním kole chtělo naše béčko rehabilitovat v utkání se Zduchovicemi B, jenže vlivem katastrofální koncovky nakonec bralo pouze bod za remízu 1-1.

Průběh utkání se podobal řadě jiných pozdimních zápasů. Naši hráči si vypracovali snad deset jasných šancí, jenže ze hry se pořádně ani netrefili do branky. A tak šli v prvním poločase do vedení hosté, kteří si slabou střelou, která se zdála jít mimo, zajistili jednobrankový náskok. V druhém poločase náš tlak sílil, jenže festival v zahazování šancí pokračoval. A tak k bodu pomohla penalta za ruku soupeřova hráče, kterou suverénně proměnil O. Měchura.

Branka: 74. O. Měchura

Sestava: Z. Dudič (23. J. Měchura) – O. Měchura, M. Poláček, Z. Matějka, L. Listík – F. Šusta, P. Pazderka, J. Velík, T. Krotil (55. M. Jiráň) – V. Kardinál (65. V. Obrmajer), B. Křivonoska