Krajský přebor – muži – SR 2011/12 – 17.kolo

So 12.11.2011

SK LOŠTICE 0 (0)
TJ ZLATÉ HORY 0 (0)
Loštice: Morávek – Ďurček, Hejný, Petruška, Dajčar – Plhák, Josef Mikeš, Hlaváč, Vinkler – Salamon (90. Hopják), Zbořil (69. Jakub Mikeš)
Zlaté Hory: Švrčina (15. Kovačevitý) – Martinka, Škoda, Křivan, Biedrava, Charalambidis, Chovan, Minka (60. Čermák), Plhák – Ihnaštin, Sklenařík
Rozhodčí: Krpec – Štětka, Částečka
Kvalitu utkání ovlivnil velmi kluzký terén následkem toho, že teprve těsně před zápasem z trávníku zmizela jinovatka z velmi chladné noci. Zápas skončil sice bez branek, ale o gólové příležitosti na obou stranách nouze určitě nabyla. Dokonce zvonily i brankové konstrukce, Zlaté Hory trefily tyč hned na začátku utkání, Loštice dvakrát ve druhém poločase. Kaňkou zápasu bylo zranění gólmana Švrčiny po vzájemném souboji s Vinklerem, který pak musel na vyšetření do nemocnice.
Hned ve 2. minutě tečoval loštický obránce Hejný střelu hostujícího hráče a ta skončila na tyči domácí svatyně. V 8. minutě následoval centrovaný míč před branku Z. Hor a dezorientovaný obránce míč odhlavičkoval těsně nad svoji branku. Ve 23. minutě Vinkler ve vyložené pozici hlavičkoval těsně nad po centru Plháka. Ve 24. minutě Morávek skvěle lapil střelu Sklenáříka dobře mířenou k pravé tyči. Ve 28. minutě následoval rychlý protiútok do odkryté domácí obrany, ale Sklenařík ve finále zamířil nepřesně vedle branky. Ve 37. minutě zlatohorský gólman s námahou zlikvidoval Hlaváčovu hlavičku zblízka a Plhák jen těsně nedosáhl na dorážku z úhlu. V pětiminutovém nastavení za ošetřování zraněného hostujícího gólmana nejdříve zahrozili hosté, ale Ďurček stačil srazit dobře mířenou střelu vedle své branky. Pak šel zcela sám na branku hostů Salamon, ale místo dloubáku přes vybíhající brankáře trefil pouze jeho nohy. V poslední minutě prodloužení byl sražen ve vápně Vinkler, ale k velké nevoli domácích hráčů a fanoušků rozhodčí penaltu nepísknul.
V 56. minutě Zbořil obešel obránce a pak v pádu z velkého úhlu trefil pouze boční síť. V 60. minutě dostal Charalambidis parádně míč do běhu, pooil si i Morávka a pak z úhlu netrefil odkrytou branku. V 65. minutě centrovaný míč Plháka vyrazil nejistý střídající gólman Kovačevitý na břevno své branky a následně nad. V 73. minutě Čermákovu skrytou střelu zpoza obránce Morávek lapil. V 77. minutě centroval zprava balon Josef Mikeš a zcela nehlídaný Salamon z malého vápna hlavičkoval přímo do pravé tyče. V 85. minutě Hlaváč v pádu špičkou kopačky přehodil hostujícího gólmana, ale bohužel pro domácí i těsně jeho branku. V 88. minutě mohl zápas rozhodnout Charalambidis, když obešel vše, co mu stálo v cestě, ale pak namísto technické střely do opuštěné branky napálil míč nad.
VÝSLEDKOVÝ SERVIS 17. KOLA:
LOŠTICE
ZLATÉ HORY
0:0 (0:0)
KONICE
KRALICE
0:6 (0:5)
TROUBKY
ÚSTÍ
2:6 (0:3)
LITOVEL
ŽELATOVICE
0:1 (0:1)
VELKÉ LOSINY
HRANICE
1:2 (0:2)
HNĚVOTÍN
OSKAVA
1:2 (1:2)
DOLANY
URČICE
0:2 (0:0)
KOZLOVICE
1.HFK OLOMOUC “B”
1:1 (0:0)
TABULKA (klikni na odkaz):