Krajský přebor – muži – SR 2011/12 – 16.kolo

Dolany: Benčík – Dlabal, Pospíšil, Václavík, Šimek (60. Štefek), Bergmann, Zapletal (75. Liška), Čapek, Grossman, Duda, Zachar
Loštice: Z. Morávek – Ďurček, Hejný, Dajčar – Petruška – Koňarik, Josef Mikeš, Hlaváč, Vinkler – Salamon (86. Vykydal ), Zbořil (65. Jakub Mikeš, 89. Hopják)
Rozhodčí:
Knoll – Křepský, Vachutka // Kumstát
Přibližně 50 loštických diváků vytvořilo hostům úplnou domácí atmosféru, doplněnou závěrečnou děkovačkou jako při ligovém zápase, kterou si hráči za předvedený výkon zcela zasloužili. Domácí ze tří svých vytvořených akcí dvakrát skórovali, kdy dvakrát dokázali srovnat skóre, hosté si vytvořili mnohem větší počet brankových příležitostí a tentokrát o jeden gól svého soupeře přestříleli a svého dnešního rivala v tabulce přeskočili.
Ve 3. minutě Salamon obral o míč dolanského obránce a pak pohodlně otevřel skóre zápasu (0:1). Hned v 7. minutě dostal Duda balon za obranu a zkušeně přehodil vybíhajícího gólmana Morávka (1:1). Hned po rozehrání provětral Hlaváč rukavice domácího gólmana střelou z 20 metrů. V 17. minutě napřáhl ke střele ze 20 metrů Josef Mikeš, ale jeho střelu pod břevno Benčík s námahou vyřešil. Ve 21. minutě dostal Vinkler míč do běhu, ale ve vyložené pozici u stačil odkopnout míč do bezpečí domácí obránce. Ve 25. minutě na Dajčarovu střílenou přihrávku těsně nedosáhl Salamon. Ve 33. minutě po prapodivně rozehraném rohovém kopu zahrozili domácí. Ve 35. minutě následoval Zbořilův centr před domácí branku. kde na míč těsně nedosáhli Salamon a po něm i Vinkler. Ve 37. minutě kopal trestný kop Ďurček a Vinkler prostřelil zblízka Benčíka (1:2). Ve 41. minutě srovnal z rychlé protiakce domácí Duda, když přeloboval vybíhajícího Morávka (2:2). Ve 43. minutě Benčík s námahou zkrotil Ďurčekovu střelu ze 25 metrů.
Ve 53. minutě Salamon velmi těsně nedosáhl na balon na malém vápně po dlouhém autu Ďurčeka. V 62. minutě dolanský Grossmann mířil hlavou těsně vedle. V 66. minutě Vinkler z trestného kopu za hranicí šestnáctky velmi těsně minl pravou šibenici. V 72. minutě se zastřeloval Josef Mikeš, kdy ze 25 metrů mířil těsně vedle pravé tyče, ale chvíli na to jeho pumelice ze 30 metrů zaplula přesně pod břevno domácí branky (2:3). V 78. minutě šel Salamon úplně sám na domácí brankáře, ale jeho křižná střela skončila těsně vedle pravé tyče. V 78. minutě Hlaváč utěšenou střelou ze 20 metrů těsně minul domácí branku. Pak hosté aktivní hrou domácí k ničemu nepustili a zaslouženě si do Loštic odvezli cenné tři body.