Smolná prohra v Křečanech

V rámci dalšího kola jsme zajížděli na půdu Starých Křečan, bohužel utkání jsme těsně prohráli, opět jsme nevyužili spoustu šancí, a naopak příliš gólu inkasujeme, dnešní téměř dva vlastní góly a k tomu penalta, je to třetí naše prohra a opět o gól, to je horší než prohrát 5:0, domácí však hráli dle slov hráčů, lepší fotbal než Verneřice a Šachov, škoda bod byl blízko, snad jim doma porážku oplatíme.
Jiskra Staré Křečany – TJ Dolní Habartice 3:2 (1:1)
branky D.H.: Pospíšil, Strnad
sestava D.H.: Beneš – Gaži, Mysliveček (30 Nergl), Michálek,Chorvát (68 Sejkora) – Pospíšil, Strnad, Finkes Jäger – Vitner, Horvát
trenér: Jiří Mikoláš
Úvod utkání byl vyrovnaný, a doslova se čekalo na první gól, ten bohužel padl do naší sítě. Domácí zahrávali standartní situaci a dostali se do vedení 1:0.
Vyrovnání přišlo rychle, balón šel po ose Horvát Vitner, jeho střelu odrazila domácí obrana k Pospíšilovi a bylo to 1:1.
Do konce první půle už se stav nezměnil a vše důležité se odehrálo v poločase druhém.
Ze začátku jsme to byli my, kdo byl lepší a šli jsme do vedení, další odražený balón vrátil do sítě Strnad 1:2.
Po té přišly další naše obrovské šance, Horvát trefil tyč,pak se opět Horvát řítil sám na bránu, byl stažen domácím stoperem, rozhodčí však červanou kartu neukázal, i přes to, že byl na zápase delegát, což je docela síla. Skórovat se nám však již nepodařilo.
Najednou jsme přestali hrát a domácí nás začali přehrávat, po jednom rychlém brejku, padl golman Beneš pod nohy domácímu hráči, vypíchl balón, těžko říct zda to bylo i s hráčem, každopádně kopala se penalta a domácí srovnali 2:2.
Nadále byli domácí lepším týmem, ale ke třem bodům jsme jim opět pomohli mi.
Špatná komunikace mezi obránci a golmanem vyústila v obrovskou minelu, kterou domácí využili 3:2.
V závěru si domácí zápas zkušeně pohlídali a tak tři body zůstaly bohužel pro nás v Křečanech.
Nevadí jedeme dál v posledním podzimním kole máme doma Prysk a cíl je naprosto jasný, chceme se s podzimní části rozloučit vítězstvím.
Příští zápas
TJ Dolní Habartice – SK Prysk
sobota 12.11. 2011 od 10:30 hřiště Dolní Habartice

Author: Láďa