Krajský přebor – muži – SR 2011/12 – 13.kolo

FK KOZLOVICE 2 (2) 2. Kaďorek, 27. Michal Král
Loštice: Morávek – Ďurček, Hejný, Dajčar, Petruška – Plhák, Josef Mikeš, Hlaváč, Vinkler – Salamon, Zbořil (64. Jakub Mikeš)
Kozlovice: Mánek – Stokláska, Martin Král, Michal Král, L. Dohnal – Kaďorek (7. Matula), Stržínek, J. Dohnal, Šolín (56. Polívka) – Kuba, Zezula
Rozhodčí: Machala – Vičar, Rád // delegát O KFS: Sedlák
V prvním poločase byly v proměňování brankových příležitostí jednoznačně nebezpečnější hosté a po dvou přesných hlavičkách odcházely do kabin s dvougólovým vedením. O to je domácí hráči ve druhém dějství připravili zlepšeným a zejména bojovným výkonem a při troše štěstí mohli pomýšlet i na zisk tří bodů. Za předvedenou hru zejména ve druhém poločase sklidili při odchodu do šaten bouřlivý potlesk diváckých ochozů.
Hned v úvodní minutě pronik do hostující šestnáctky Vinkler, ale svoji povedenou akci zakončil střelou těsně vedle levé tyče. Nedáš-dostaneš platilo i tentokrát, když Kaďorek po centru Šolína zamířil hlavou z malého vápna přesně (0:1). Ve 12. minutě dobře odcentroval zprava Plhák a Hlaváč poslal míč hlavou vedle. V 16. minutě opět Plhák povedeně “odcentroval” od pravé postranní čáry a nebýt kozlovického gólmana, tak míč zapadl pod břevno jeho branky. Ve 20. minutě Morávek musel zasahovat po střele Stokláska z úhlu. Ve 22. minutě hlavičkoval Šolín vedle a chvíli na to Jan Dohnal mířil placírkou vedle pravé tyče. Ve 27. minutě vyskočil na trestný kop nikým neatakovaný Michal Král a hosté vedli o dvě branky (0:2).Ve 30. minutě mířil Josef Mikeš po rohu Ďurčeka hlavou těsně nad. Ve 45. minutě vstřelil kontaktní gól Hlaváč, ale ten nebyl pro předchozí ofsajdové postavení rozhodčím uznán.
V 60. minutě kopal rohový kop Ďurček a Hlaváč z malého vápna propálil hostujícího gólmana (1:2). V 68. minutě napřáhl ke střele ze 20 metrů Josef Mikeš a jeho dělovka prosvištěla těsně nad. V 75. minutě po trestném kopu Petrušky slabě hlavičkoval Josef Mikeš pod břevno Mánkovy branky a ten stačil včas zareagovat. O minutu později mířil ten samý hráč po centru Salamona opět do připraveného brankáře. Hned z protiútoku šel kozlovický Kuba zcela sám na gólmana, ale nedal. Situaci zachránil skvělým vyběhnutím Morávek. V 80. minutě kopal rohový kop Ďurček a Josef Mikeš zamířil hlavou přesně k pravé tyči a bylo srovnáno (2:2). V 82. minutě prošel hostující obranou Salamon, dobře vystřelil k pravé tyči, ale Mánek skvěle vytěsnil míč na roh. V závěru se zbytečně zlobili hosté na rozhodčího, když správně neuznal gól po postavení střílejícího hráče v ofsajdové pozici. Chvíli na to se odrazil balon od nohy hostujícího hráče do tyče domácí branky. Posledních pět minut se odehrávalo před kozlovickou brankou, ale hosté všem nájezdům domácích hráčů odolali.