Marák – Pich, Vala, Čevela, Petráš (66. Ticháček), Kalina, Gregovský, Stoklásek (87. Haviernik), Němčák, Stískal (80. Hejkerlík), Vrána
Loštice:
Z. Morávek – Ďurček (80. R. Morávek), Hejný, Dajčar – Petruška – Plhák, Josef Mikeš, Koňarik, Vinkler (73. Jakub Mikeš), Salamon (63. Zbořil), Hlaváč
Rozhodčí:
Tomeček – Krpec, Pospíšil = vynikající výkon // delegát O KFS: Knoll
Výsledek zní jednoznačně, ale utkání dvou nováčků soutěže bylo velmi vyrovnané a to jak herně, tak na vyložené šance. Rozdíl byl však v proměňování gólových příležitostí, kde byla kvalita na straně domácích hráčů.
V 7 .minutě otevřel skóre Němčák, který využil hrubky Josefa Mikeše na hranici vlastní šestnáctky a tváří tvář proti gólmanovi Morávkovi nezaváhal (1:0). V 17. minutě mohl Josef Mikeš napravit svoji chybu, když perfektně vystřelil kolem domácího obránce, ale Marák vytasil perfektní zákrok a konečky prstů vyrazil míč na roh. V 19. minutě po teči loštického obránce skočil míč seshora na břevno a následně se kopal roh. Ve 22. minutě vhodil svůj pověstný dlouhý aut Ďurček, domácí obránce odhlavičkoval míč k noze Plháka, který střelou o břevno srovnal skóre (1:1). Ve 26. minutě vyslal Plhák parádní střílenou přihrávku na malé vápno, kde Salamon ve vyložené pozici vystřelil těsně nad. Ve 29. minutě oklamal Stoklásek u brankové čáry Josefa Mikeše a Kalina po jeho přihrávce mířil velmi těsně levé tyče. Ve 30. minutě po dlouhém autu Ďurčeka nasměroval Petruška placírkou míč těsně vedle pravé tyče. Ve 34. minutě nevyužil dobrou příležitost ke skórování domácí Čevela. Ve 42. minutě po chybě hostí při rozehrávce na půli hřiště následoval dlouhý nákop za loštickou obranu a Stískal parádně vymetl pavouka v levé šibenici. Ve 44. minutě prošel domácí obranou Hlaváč, dobře vystřelil a odražený balon křižnou střelou umístil těsně vedle pravé tyče Josef Mikeš
Druhý poločas zahájili hostující hráči velkou převahou. Ve 48. minutě chybovali domácí v rozehrávce, Vinkler zatáhl balon po levé straně a dobře odcentroval před branku, kde Plhák špičkou kopačky poslal míč velmi těsně nad. V 52. minutě prokličkoval mezi obránce Hlaváč, ale domácí gólman jeho přízemní střelu s námahou lapil. Trest přišel v zápětí v 55. minutě kdy po tlaku hostí následoval rychlý brejk do odkryté obrany a Němčák sám z půlky hřiště svůj souboj s Morávkem vyhrál (3:1). V 66. minutě prověřil aktivní Hlaváč povedenou přízemní střelou z hranice šestnáctky gólmana Maráka. V 74. minutě dostal Hlaváč přihrávku za domácí obranu, šel úplně sám na domácího gólmana, ale ve finále vystřelil těsně vedle pravé tyče. V závěru se domácí soustředili na urputnou obranu a svůj náskok si s přehledem uhlídali.