Hatala – Smrž, Krejčí, Hruda, Panov, Macek, Klemsa, Němeček, Šinogl, Navrátil, Šimák (46. Maňka)
Loštice:
Z. Morávek – Jan Mikeš (63. R. Morávek), Hejný, Plhák – Petruška – Ďurček, Josef Mikeš, Zbořil (59. Jakub Mikeš) , Vinkler – Salamon, Hlaváč
Rozhodčí:
Řezníček – Vičar, Slabý = velmi dobrý výkon // delegát O KFS: Káňa
Důležité utkání týmů z úplného chvostu tabulky nakonec skončilo zaslouženou a spravedlivou remízou. Herně možná měl domácí tým mírně navrch, ale na gólové příležitosti to však bylo nerozhodně. Velkou kaňkou celého zápasu pak bylo zranění Jana Mikeše, který byl odvezen do nemocnice s velmi hlubokou tržnou ranou na své holeni po jednom ze soubojů se losinským hráčem.
V 8. minutě zápasu našel Šimák skvělým centrem hlavu kanonýra Navrátila a ten z malého vápna střelou pod břevno otevřel skóre (1:0). V 16. minutě Šinogl po rychlém útoku domácích pálil unáhleně nad. V 19. minutě Klemsa přetaženým centrem našel Navrátila, ten se obtočil kolem obránce a zkušeně zamířil podruhé (2:0). Ve 20. minutě dostal Salamon parádní přihrávku od Vinklera a jeho stela jen o milimetry minula pravou tyč. Ve 21. minutě prošel Ďurček obranou,ale svoji akci zakončil slabou střelou do rukou gólmana. Ve 26. minutě kopal Salomon trestný kop a domácí obránce stačil před dobíhajícím Plhákem odvrátit míč na roh. Ve 37. minutě po sérii 4 loštických rohových kopů posadil Hlaváč balon na hlavu Ďurčeka a bylo to už jen o jeden rozdílový gól (2:1). Ve 45. minutě chyboval v rozehrávce na půli hřiště Zbořil, následoval rychlý brejk, kdy Klemsa uvolnil Navrátila a ten sám proti Morávkovi zakončil obloučkem těsně vedle. V té samé minutě trkl Josef Mikeš do míče po dlouhém autovém vhazování Ďurčeka, gólman stačil vyrazit na roh, po kterém Jan Mikeš hlavou těsně minul.
Ve 46. minutě Jan Mikeš z otočky zamířil přímo do gólmana. Ve 48. minutě zamířil Josef Mikeš z trestného kopu dobře pod břevno. V 50. minutě následoval rychlý brejk Loštic do odkryté obrany a Hlaváč s přehledem střelou k levé tyči srovnal účet zápasu. V 51. minutě napálil Josef Mikeš z trestného kopu vzdálenější tyč. V 55. minutě zamířil aktivní Navrátil z hranice šestnáctky nad. V 59. minutě napodobil Navrátila na druhé straně Salamon, když vystřelil těsně vedle levé tyče. V 71. minutě vyslal na domácí branku svůj pověstný dalekonosný pokus ze 35 metrů Josef Mikeš , jeho melice skončila těsně nad. V 73. minutě zahráli domácí malou domů, Vinkler se míče jen dotknul a Hlaváč vyprášil rukavice gólmana, dorážku Salamona vyrazil Hatala mimo branku. V 84. minutě parádní střelu Salamona do pravé šibenice vyrazil s velkou námahou domácí gólman na roh. Ve druhé minutě nastavení po nákopu do vápna zamířil jeden z domácích hráčů hlavou těsně nad loštickou branku.