KRAJSKÝ PŘEBOR – MUŽI – SR 2011/12 – 15.kolo

TJ SOKOL URČICE 2 (0) 47. Trajer, 60. Vaněk
Loštice: Z. Morávek – Jan Mikeš (78. Salamon), Hejný, Dajčar – Plhák – Ďurček, Koňarik, Josef Mikeš, Vinkler (61. Jakub Mikeš) – R. Morávek (52. Zbořil), Hlaváč
Určice: Nejezchleb – Kiška, Mlčoch, Rec, Coufal, Skopalík, Trajer (89. Javořík), Bokůvka, Cibulka, Vodák, Vaněk (90. Plajner)
Rozhodčí: Křepský – Knoll, Slabý = výborný výkon // delgát O KFS: Žák
Ve zbytečně nervózním utkání, zejména ze strany hostů, nebylo k vidění zrovna moc pohledných fotbalových akcí. Určice byly fotbalovějším týmem a dokázaly v gól proměnit dvě akce po hrubých chybách domácí obrany, Loštice pouze dokázaly snížit zásluhou proměněné penalty. Na obou stranách se také červenalo. Nejdříve šel předčasně do sprch určický Cibulka v 78. minutě a v 86. minutě jej následoval loštický Hejný za zbytečné přistrčení protihráče po předchozím sprostém faulu na svého spoluhráče. K těmto dvěma ČK diváci viděli ještě tři ŽK na straně domácích a celkem šest ŽK na straně hostí.
V 15. minutě obránce Hejný odkopával před brankou dorážku Trajera, když před ním napoprvé zachraňoval gólman Morávek. Ve 21. minutě Morávek lapil střelu protihráče z bezprostřední blízkosti. Ve 32. minutě Plhák těsně v pádu nedosáhl na balon po trestném kopu Josefa Mikeše. Ve 43. minutě Mlčoch srazil na roh Plhákovu střelu.
Ve 47. minutě změnil Trajer směr míče před brankářem Morávkem, Dajčar se ještě snažil vykopávat z brankové čáry, ale trefil pouze záda svého gólmana, od kterých se balon odrazil do domácí sítě (0:1). Ve 49. minutě Nejezchleb bravurně vytáhl konečky prstů Ďurčekovu střelu přesně do levé šibenice. V 60. minutě hlavičkoval dobře pod břevno Vodák, ale Morávek stačil vyrazit nad. V 60. minutě podklouzl při obraném zákroku Hejný, Trajer tak pohodlně mohl přihrát Vaňkovi, který bez problémů zavěsil (0:2). V 63. minutě Cibulka nešetrně srazil ve vápně Plháka a Ďurček z penalty s přehledem snížil (1:2). V 68. minutě Nejezchleb s námahou vyrazil skvělou přízemní střelu Koňarika na roh. Pak už diváci moc pohledného fotbalu neviděli. Hosté kouskovali hru a pohlídali si bez větších problémů své jednobrankové vítězství.