KRAJSKÝ PŘEBOR – MUŽI – SR 2011/12 – 8.kolo

SK LOŠTICE 2 (1) 41. Jan Morávek, 91. Hejný
Oskava: Zorek – Vašíček, Siegl, Dus, Šimeček, Plachý, Sokol (31. Klos), Veselský, Mičunda, Dlugoš, Kasal
Loštice: Z. Morávek – Jan Mikeš, Hejný, Dajčar – Ďurček, Petruška, Hlaváč, Josef Mikeš, Vinkler (77. Jakub Mikeš) – R. Morávek (55. Másilko, 85. Salamon), J. Morávek
Rozhodčí: Krobot – Svoboda, Hampl
Loštice sehrály s favorizovanou Oskavou velice vyrovnanou partii. V bojovném a tvrdém utkání dokázaly dvakrát vymazat náskok domácích a zaslouženě si domů odvážejí bod za remízu.
Hned ve 4. minutě dostal Vinkler balon za obranu a Zorek jeho povedenou křižnou střelu stačil vyrazit těsně vedle své pravé tyče. Po následném rohovém kopu trefil Hejný hlavou břevno a z odraženého balonu zazvonila ta samá konstrukce Zorkovy brány podruhé po střele Josefa Mikeše. V 7. minutě pálil Sokol po přetaženém centru vysoko nad. V 11. minutě Dus špatně trefil hlavou přihrávku na malé vápno. Ve 14. minutě se domácím nadvakrát nepodařilo zblízka překonat gólmana Morávka. Minutu na to Oskava nastřelila pravou tyč loštické svatyně. Ve 22. minutě Hlaváčovu tvrdou střelu zblokoval domácí obránce nad branku. V 32. minutě kopal Dus trestný kop a Šimeček hlavičkou o levou tyč otevřel gólový účet zápasu (1:0). Ve 41. minutě následoval Ďurčekův centr zprava a volný Jan Morávek nasměroval míč přesně k levé tyči a bylo srovnáno (1:1).
V 66. minutě dostal Kasal přihrávku zleva, ale hlavou zamířil přímo do připraveného gólmana. V 70. minutě vykopával Vašíček z brankové čáry střelu Jana Morávka, která propadla Zorkovi mezi rukama. V 72. minutě opět Vašíček vyhlavičkoval z brány trestný kop Josefa Mikeše z 25 metrů. V 78. minutě přišel pro hosty trest, kdy ve druhém poločase jinak málo aktivní domácí vstřelili svoji druhou branku a to po rohu Veselského nasměroval míč do sítě hlavou Siegl (2:1). V závěru Loštice vsadily vše na jednu kartu. Všechny síly vrhly do útoku a usadily se trvale před domácí brankou. V 84. minutě Jan Mikeš těsně nedosáhl na míč před odkrytou brankou. V 89. minutě zblokovala domácí obrana dvě střely loštických hráčů. Spravedlnost se dostavila až v první minutě nastavení, kdy se k odraženému míči dostal obránce Hejný a napálil jej do odkryté části domácí branky (2:2).