LSG 2011, 13. kolo: Lhota – Chlumčany 3:3 (0:1)

K zápasu jsme nastoupili, dá se říci, v nejsilnější možné sestavě. Také jsme od začátku zápas kontrolovali a čekali na chybu domácích. Ta přišla asi po půlhodině, když se hlavou prosadil Karel Havlíček. Do půle jsme tento stav v pohodě udrželi.
Domácí vyrovnali Šimončičem hned po zahájení druhé půle. To nás vyprovokovalo ke zvýšení tempa a vytvořili jsme si několik šancí. Dvě z nich zužitkoval Bohouš Havel a šli jsme do vedení 1:3. Pak si však vybral slabší desetiminutovku brankář Šteffel a umožnil domácím vyrovnat. Na 2:3 snižoval Košťál, když si gólman křikl “mám” a ostatní naši hráči přestali hrát. A na 3:3 z půlky lobem vyrovnával Humeník po špatném výhozu brankáře. Přesto jsme ještě mohli vyhrát, ale další naše šance nevyužili Havel (břevno), Šamberger (hlavou těsně vedle) a Vajai (z penalty vysoko nad).
Lhota – Šoltys – Minařík, Hájek, Šticha, Tovarnický – Smola, Humeník, Vakeš, Forejt – Košťál, Kratzer; na střídání – Šimončič, Humeník ml.
Chlumčany – Šteffel – Lösch, Šamberger, Kulhánek, Vizinger – Štolba, Milota, Jindřich, Vajai – Samek, Sláma; na střídání – Havlíček, Havel, Elsnic, Uslíber, Reitspies, Močička
Branky: Šimončič, Košťál, Humeník – Havel 2, Havlíček

Tabulka střelců po 13. kole:
20 – Stökl Jan (CHO)
18 – Malý (DOB), Šula (ZDE), Dlouhý (STO)
15 – Fischer (STO)
14 – Holý (KLÁ)
12 – Šrámek (BLO)
11 – Vavřička (KLÁ)
10 – Uslíber (CHL)
14. kolo 16. 9. 2011 v 18.00 hod.:
volno – Přeštice, Klášter – Blatnice, Lužany – Dobřany, Klatovy – Radkovice, Chotěšov – Střížovice, Stod – Štěnovice, Chlumčany – Losiná, Blovice – Lhota, Zdemyslice – Vstiš

Author: Petr Štych