SK LOŠTICE 1 (1) 30. Vinkler
Konice: Kmecík – Škoda, Novotný (60. Kryl), Klobáska, Řehák, Bílý (72. Růžička), Dvořák, Bednář (86. Vydržel), Navrátil, Schön, Ullmann
Loštice: Z. Morávek – Ďurček, Hejný (74. R. Morávek), Petruška, Dajčar – Vykydal, Hlaváč, Josef Mikeš, Vinkler – Salamon, Zbořil (63. Jan Mikeš)
Rozhodčí: Kouřil – Boháč, Reich // delegát O KFS: Žák
První poločas byl zcela vyrovnaný, jak výsledkově, tak herně. Ve 22. minutě hrubě chyboval hlavní rozhodčí, když očividný faul domácího gólmana ve vlastním pokutovém území na unikajícího Vinklera vůbec nepísknul a ještě k tomu místo ČK konickému brankáři ukázal ŽK faulovanému hráči za “údajné” filmování. Druhý poločas byli domácí hráči bojovnějším, ale i fotbalovějším týmem a dvěma góly rozhodli o svém vítězství.
Již v 7. minutě nastřelil domácí hráč z odraženého balonu pravou tyč Morávkovy branky. Ve 13. minutě našel Zbořil přetaženým centrem Salamona, který sklepl balon na volného Vinklera, ale jeho křižná střela skončila těsně vedle levé tyče. V 18. minutě kopal testný kop ze 20 metrů Hlaváč, po kterém hlavičkoval Salamon opět mimo. Chvíli po již zmiňované situaci ze 22. minuty zahrál domácí obránce úmylsně rukou, ale hlavní arbitr opět nic. Ve 30. minutě našel Hlaváč parádní přihrávkou mezi obránci nabíhajícího Vinklera, který skvěle přehodil gólmana Kmecíka (0:1). Ve 32. minutě chyboval v rozehrávce Vykydal, do míče se opřel Schön a jeho pumelice ze 25 metrů zaplula přímo ukázkově pod břevno loštické svatyně (1:1).
V 57. minutě vytěsnil Morávek dobře mířenou přízemní střelu Novotného. V 60. minutě domácí gólman konečky prstů vyškrábl lehký dloubáček Vykydala. V 64. minutě obránce Hejný nešťastně tečoval před Morávkem střelu Dvořáka z hranice šestnáctky a skóre se měnilo potřetí (2:1). V 73. minutě předvedl dva skvělé zákroky Morávek, když vychytal střelu Navrátila, ale i dorážku Schöna. V 79. minutě Vykydalovu tečovanou střelu Kmecík s menšími problémy lapil. V 80. minutě Dvořák ukázkovou ránou ze 25 metrů orazítkoval obě spojnice břevna s tyčemi, aby pak balon skončil v síti za Morávkovými zády (3:1). V 86. minutě mohl kosmeticky upravit výsledek Salamon, když lehce tečoval špičkou kopačky Mikešovo nahození do domácí šestnáctky, ale balon skončil mimo domácí branku.