Mistrovské utkání: Chlumčany “B” – Chotěšov 3:1 (2:1)

Vítěznou premiéru si v Okresním přeboru zaslouženě připsal náš “B” tým, když na domácím hřišti porazil favorizovaný celek Chotěšova – jedno z nejlepších mužstev soutěže v uplynulém ročníku.
Základní stavební kámen naší výhry položil před koncem první dvacetiminutovky Jan Janoušek, který po krásné individuální akci, kdy obešel hned několik “bránících” hráčů, zkušeně překonal i chotěšovského gólmana – 1:0. Počet hostů se několik málo minut po inkasované brance snížil na deset, když byl po druhé žluté kartě jeden z nich poslán do kabin a posléze ke stánku s občerstvením. Zareagovali jsme nejlepším možným způsobem – Pavel Rom zachoval ve vápně chladnou hlavu a levou nohou nekompromisně zavěsil – 0:2. Před koncem prvního poločasu se bohužel zranil výborně hrající Míra Souček. Hosté následně v poslední minutě před změnou stran snížili Bednářem po rohovém kopu na 2:1.
Druhý poločas přinesl obrovskou šanci střídajícího Vaněčka, kterému do gólové příležitosti nahrával Rom, šance však zůstala nevyužita. Na konečných 3:1 zvyšoval opět Jan Janoušek, který si se samostatným průnikem z poloviny hřiště poradil k radosti domácích diváků více než zkušeně. Janoušek měl na noze dokonce i hattrick, ale další brance chybělo trochu víc štěstí. Na první pohled překvapivé vítězství 3:1 jsme si za nedělní výkon zasloužili.