LSG 2011, 11. kolo: Zdemyslice – Chlumčany 3:5 (0:2)

Zápas začal ve velkém horku v poklidném tempu. Domácí pouze bránili, naši borci v poklidu kombinovali a čekali na chybu soupeře – ta na sebe nenechala dlouho čekat – Milan Samek prošel středem obrany a přízemní střelou k tyči nám zajistil vedení. Druhou branku přidal po rohu a následném závaru ve vápně hlavou Víťa Uslíber. V závěru první půle převzali iniciativu domácí a také několikrát zahrozili (Šrámek). Nás opět podržel gólman Šteffel.
Začátek druhé půle začal opět naší převahou a naši třetí branku vstřelil Láďa Vajai. Pak se domácím z rychlého brejku podařilo snížit na 1 : 3. To nás nerozhodilo, naopak jsme brankami Uslíbera a Vajaiho zvýšili na 1:5. V samotném závěru se domácím dvěma výstavními trefami podařilo zkorigovat skóre na pro ně velmi přijatelných 3 : 5.
Zdemyslice – Fiala – Sedláček, Kysela, Šiling, Rous – Šimek, Hejl, Pravda, Špelina – Šrámek, Šula; na střídání – Benedikt, Mencl J., Mencl K., Průcha, Přibáň
Chlumčany – Šteffel – Vizinger, Šamberger, Reitspies, Lösch – Štolba, Uslíber, Milota, Vajai – Samek, Tauš; na střídání – Mačl, Zemko

Branky: Šrámek 2, Šula – Vajai 2, Uslíber 2, Samek