Přátelské utkání: Radkovice – Chlumčany “B” 1:4 (0:2)

V prvním přátelském utkání před novou sezónou v Okresním přeboru, kam se nám po jednom roce stráveném v III. třídě podařilo zpět postoupit, jsme nastoupili na hřišti nedalekých Radkovic, se kterými nemáme v posledních zápasech přiliž dobrou bilanci.
Účet zápasu otevřel David Vaněček, který si počkal na chybu domácího brankáře, kterého pak nekompromisně překonal – 0:1. Druhou branku našeho týmu přidal ve svém premiérovém startu za béčko Jan Kraus ml., když opětovnou střelou určil stav poločasu na 0:2.
Ve druhém poločasu se pak dvakrát trefil po pěkných akcích Míra Souček, který měl na kopačkách dokonce i hattrick, ale ten mu bohužel tentokrát nebyl dopřán. Konečný stav zápasu upravili domácí, kteří snížili po chybě našeho stopera Vlčka na 1:4.