Příprava – ST 27.7.2011

SK LOŠTICE 4 (0) 2x Josef Mikeš, Salamon, R. Morávek
SOKOL SUDKOV 0 (0)
Loštice: Z. Morávek (46. Špička) – Ďurček, M. Hopják, Petruška, Dajčar – Vykydal, Jakub Mikeš, Vinkler, Zbořil – Salamon, Josef Mikeš // střídali: Másilko, R. Morávek
—-
Domácí hráči se velmi rychle přizpůsobili hře soupeř a diváci sledovali poměrně nezáživný chodící fotbal a to zejména ve druhém poločase, kdy ale paradoxně padalo více branek. Do 15. minuty zahrozili domácí dvakrát. Nejdříve trefil z úhlu boční síť Dajčar a chvíli na to z otočky mířil Josef Mikeš těsně vedle. V 17. minutě utekl po levé straně Salamon, který odcentroval před branku, kde čekal Josef Mikeš a pohodlně otevřel skóre zápasu. Ve 20. minutě šel Salamon úplně sám na hostujícího gólmana, ale ve finále trefil pouze jeho nohy. Ve 30. minutě kopali hosté přísně nařízenou penaltu, ale při té se vyznamenal gólman Morávek, který ji lapil.
V 53. minutě dostal balon do běhu mezi obráncí Salamon a s přehledem vsítil druhou branku zápasu. V 57. minutě napálil Zbořil z otočky břevno. V té samé minutě zvyšoval po rohovém kopu Zbořila hlavou R. Morávek na rozdíl tří gólů. V 86. minutě šli na hostujícího gólmana hned tři osamocení domácí hráči a josef Mikeš zkušeně uzavřel účet zápasu.