Příprava – ST 20.7.2011, 18:00 hodin

SK LOŠTICE A 2 (1) Jakub Mikeš, Salamon
1.HFK OLOMOUC U19 1 (0) vlastní
Loštice: Z. Morávek – Ďurček, M. Hopják, Petruška, Dajčar – Hejný – T. Vykydal, Michal Trenk, Zbořil – Salamon , Josef Mikeš
Vzhledem k velmi improvizované sestavě, ve které z různých důvodů chyběli pilíře základní sestavy Plhák, Koňarik, Hlaváč a Vinkler, tak Loštice předvedly velmi sympatický výkon. Vytvořily si i větší počet gólových příležitostí a po zásluze přehrály fotbalové holické talenty trénované zkušeným trenérem Vlastimilem Paličkou.
K nejhezčím akcím prvního poločasu patřila ta ve 12. minutě, kdy trestný kop Dajčara s námahou vyrazil holický gólman na roh a po jeho rozehrání napálil T. Vykydal břevno. Ve 36. minutě zachraňoval po rohovém kopu na druhé straně na brankové čáře Ďurček. Minutu před závěrem prvního dějství vymotal holického obránce Salamon, načechral balon na hlavu Jakuba Mikeš a ten pohodlně otevřel účet zápasu.
V 50.minutě kopaly rohový kop Holice a přistrčený M. Hopják si srazil hlavou míč do vlastní sítě. V 67. minutě kopl trestný kop na vzdálenější tyč Dajčar, hostující gólman si zakřičel mám, ale neměl a Salamon pohodlně uklidil míč do prázdné branky.