Víkendové přípravné zápasy – NE 17.7.2011

SK LOŠTICE A – SK LIPOVÁ 2:0 (0:0), 51. Plhák, 82. Koňarik

Loštice: Z. Morávek – Ďurček, Plhák, Petruška, Dajčar – Hejný – Vykydal, Koňarik, Zbořil- Salamon, Josef Mikeš // střídali: R. Morávek, Másilko, Jakub Mikeš
V přípravném utkání, které se hrálo za velkého vedra, se dobře předvedla případná možná posila talentovaný mladík Michal Zbořil z Bouzova. První poločas moc pohledného fotbalu nepřinesl. Hosté neohrozili branku vůbec, domácí alespoň třikrát. Dvakrát selhal v dobrých střekeckých pozicích Zbořil, když v obou případech mířil těsně vedle a jedenkrát Josef Mikeš, který obešel i gólmana, ale z velkého úhlu trefil pouze boční síť.
Druhý poločas už byl o něčem jiném. Loštičtí hráči zřejmě závodili v tom, kdo zahodí více brankových příležitostí :-). Hned v úvodní minutě Josef Mikeš trestuhodně přestřelil z malého vápna opuštěnou branku. V 51. minutě napřáhl z hranice šestnáctky Plhák a střelou o břevno otevřel skóre zápasu. V 55. minutě orazítkoval Koňarik břevno. Pak začal čarovat hostující gólman, když svými bravůrními zákroky překazil šance Koňarikovi, Josefu Mikešovi a 3x aktivnímu Salamonovi. Překonal jej pouze v 82. minutě Koňarik, když dorazil do prázdné brány gólamen vyražený míč po střele Salamona.

SK SLATINICE – SK LOŠTICE B 1:3 (0:0), branky: Tomaštík, Másilko, Novák (p)