Turnaje

Nastávající víkend a svátky budou ve znamení turnajů. Navíc  v neděli se uskuteční druhý ročník prestižního utkání Malá Hraštice vers. Velká Hraštice.

V sobotu 2.7. se naše kombinované mužstvo zúčastní tradičního turnaje ve Velké Lečici. Vzhledem na dovolené půjde o mix hráčů áčka a béčka. Jak už jsme informovali, začínáme v 11,00 utkáním rovněž s kombinovaným mužstvem Mníšku. Ještě před námi se utká domácí tým nikoliv s béčkem Štěchovic, které se odhlásilo, ale s rezervou Nové Vsi. Poražená mužstva si to od 15,00 rozdají o třetí místo, vítězové od 17,00 o celkové prvenství.

Sraz hráčů je v 10,30 ve Velké Lečici, odjezd z Hraštice v 10,20 hodin od sokolovny.

Další turnaj, ale v malé kopané, se na našem hřišti uskuteční v úterý 5.7. Sraz účastníků Pivního turnaje je v 8,30, v 8,45 se bude konat losování a v 9,00 začnou na dvou hřištích utkání ve skupinách. S ohledem na letošní svátky a velký počet lidí na dovolených bylo složité sehnat dostatečný počet mužstev, proto počítáme s 12 týmy, které budou rozlosovány do 4 skupin. Vítězové postoupí do čtvrtfinále rovnou, další absolvují baráž. Od čtvrtfinalových utkání se bude hrát vyřazovacím způsobem. Počet hráčů na hřišti je 5+1, celkem může být na soupisce 10+1 hráč. Zajištěni jsou kvalitné rozhodčí.

Poslední akcí je vzájemné utkání hráčů Malé a Velké Hraštice, a to na našem hřišti v neděli 3.7. od 17,00.