MUŽI A – O KFS – 1.A, skupina A – závěrečné 26.kolo

Sobota 11.6.2011

TJ PÍSEČNÁ
2 (1)
SK LOŠTICE
1 (1)
Branky: 8. Filgas, 47. Zykmund – 28. Josef Mikeš
Loštice: Morávek – Mikeš Jan, 68. Hejný, Petruška, Dajčar- Ďurček, Koňarik, Hlaváč, Vinkler (70. Macek) – Salamon (80. Jakub Mikeš) , Mikeš Josef (64. Vykydal)

Loštice, jako již jistý vítěz soutěže přistoupily k utkání s nadhledem a uvolněně. Ke kapitánovi Josefu Mikešovi, který se vsadil, že když bude vše jisté, tak pojede na utkání do Písečné na kole, se přidalo dalších pět hráčů a náš nejvěrnější fanoušek Marek Šťastný. Po ujetí téměř 100 km odehráli vyrovnané utkání, ve kterém však slavili vítězství o záchranu bojující domácí, kteří dokazali potrestat dvě hrubky loštických obránců.
V 8.minutě se prokličkoval hostující děravou obranou Filgas a pohodlně zavěsil k levé tyči (1:0). Ve 26.minutě pohledný ťukec loštických hráčů zakončil dobrou střelou k levé tyči Hlaváč, ale domácí gólman konečky prstů jeho střelu vyrazil a dobíhající Vinkler těsně nedosáhl na vyražený balon. Ve 28.minutě se bomba Josefa Mikeše ze 20 metrů odrazila do sítě za bezmocného domácího brankáře (1:1). Ve 30.minutě Morávek bez problémů zkrotil dva dalekonosné pokusy domácích. Ve 36.minutě orazítkoval Hlaváč břevno po dlouhém autovém vhazování Ďurčeka. Ve 40. minutě skončila přízemní střela domácího hráče z 25 metrů na levé tyči Morávkovy branky.
Ve 47.minutě hrubě chyboval při zpracování míče před svojí brankou Jan Mikeš, čehož využil ke vstřelení gólu Zykmund (2:1). V 68.minutě zahodil 100% tutovku Hlaváč, když dostal parádní přihrávku zprava od Salamona na malé vápno a nepřesně zakončil před odkrytou brankou. V 70.minutě mířil Vinkler z trestného kopu těsně vedle levé šibenice. Pak se již nic podstatného na hřišti neodehrálo. Domácí se zatáhli dozadu a pozorným bráněním uhájili své těsně vítězství.

Ostatní výsledky:
LEŠTINA
ŠTERNBERK
1:3
MOR. BEROUN
MEDLOV
2:0
BOUZOV
LOUČNÁ NAD D.
nehráno
ŠTĚPÁNOV
VIKÝŘOVICE
7:0
TROUBELICE
BLUDOV
1:3
ŠTÍTY
ŠUMVALD
5:1
—-
Závěrečná tabulka: