Kanonáda na závěr

Naše mužstvo se rozloučilo s domácími diváky, mezi kterými byl i reprezentant Česka J. Rajnoch, kanonádou do sítě rezervy Dublovic. Předvedlo báječný výkon okořeněný sedmi góly, jedním hezčím než druhým.

Prvních deset minut jsme soupeře oťukávali, byly to přitom Dublovice, kdo mohl skórovat. Tvrdá dalekonosná rána z trestného kopu vystrašila našeho gólmana, ten ale nohou střelu vyrazil nad branku. Byla to vlastně jediná nebezpečná akce, kterou hosté za celé utkání předvedli.

Potom jsme už dominovali my a svou aktivitu jsme brzo proměnili ve vedoucí gól. Po autovém vhazování se k míči dostal J. Pavlík, obešel dva hráče a nazištně přihrál osamocenému M. Klementovi, který střelou do prázné brány dostal naše mužstvo do vedení. Naše hráče to povzbudilo, soupeři prakticky nepůjčili míč a další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejprve napřáhl z dobrých 25 metrů L. Černý a jeho dělovka vymetla pravý horní roh soupeřovy branky. Ani ne za tři minuty ho napodobil J. Oktávec, který zhruba se stejné vzdálenosti další pumelicí trefil stejné místo. To už se hra soupeře rozpadla jako domeček z karet, naopak my jsme excelovali. Ještě do poločasu zvýšil střelou do protipohybu brankáře J. Pavlik, po chvíli tento hráč vyslal do zakončení P. Sochora a bylo to 5-0.

Druhý poločas probíhal podle stejných not. My jsme hráli, hosté se jen dívali. Bohužel koncovka už nebyla tak přesná, přesto jsme se trefili ještě dvakrát. Po chytrém rozehrání se míč odrazil od brankáře k volnému F. Šustovi a ten tvrdou střelou přidal šestý gól. Závěrečný pak přidal po centru M. Klementa hlavičkou O. Fafejta.

Branky: 11. M. Klement, 16. L. Černý, 19. J. Oktávec, 26. J. Pavlík, 34. P. Sochor, 62. F. Šusta, 76. O. Fafejta

Sestava: J. Vitásek – R. Sojka, O. Fafejta, P. Sabon, L. Černý – P. Plíva (77. R. Fafejta), J. Oktávec, J. Pavlík, M. Klement – P. Sochor, F. Šusta (64. M. Jiráň)