LSG 2011, 6. kolo: Klatovy – Chlumčany 3:5 (2:0)

Domácí začali zápas chytřeji, čekali na naše chyby a ty na sebe nenechaly dlouho čekat. Již v šesté minutě nás po zbytečné ztrátě míče rychle přečíslili a přízemní střelou Šlechty se ujali vedení. Pak byl zápas celkem vyrovnaný, šance se střídaly na obou stranách, až ke konci poločasu, opět z rychlého protiútoku, přidal druhou branku Lukeš.
Do druhé půle jsme nastoupili se Šambergrem na hrotu, Samkem na postu stopera a rychle jsme třemi góly v deseti minutách otočili skóre na 2 : 3 v náš prospěch (2x Uslíber a Vajai). Pak byl za oplácení “odejit” ze hřiště Franta Lösch a domácí výstavní brankou do šibenice (Jarabica) srovnali na 3:3. Překvapivě pak iniciativu převzali naši borci a brankami Šambergra a Uslíbera jsme opět otočili zápas v náš prospěch.
Výborný zápas opět odehrál gólman Šteffel, k němu se ještě přidali Herout, Šamberger, Havel, Vizinger, Turek a dá se říci, že i všichni ostatní nechali na hřišti všechny síly.
Klatovy: Dlesk – Veselý, Zimmerman, Fremut, Kubec – Šlechta, Mazanec, Lukeš P., Jarabica – Sojka, Lukeš M.; na střídání – Brejcha, Kováč, Hošek, Mužík
Chlumčany: Šteffel – Turek, Kulhánek, Šamberger, Reitspies – Štolba, Vizinger, Uslíber, Jindřich – Havel, Herout; na střídání – Lösch, Baloun, Samek, Mačl, Naar, Vajai
Branky: Šlechta, Lukeš, Jarabica – Uslíber 3, Vajai, Šamberger