O KFS – 1.A, skupina A muži – 23.kolo

Neděle 22.5.2011
SK LOŠTICE
1 (0)
FK SOKOL BOUZOV
0 (0)
Branka: 70. Hlaváč
Loštice: Morávek – Mikeš Jan, Petruška, Dajčar (22. Hejný / 74. M. Opravil) – Ďurček, Koňarik, Hlaváč, Vinkler – Salamon, Mikeš Josef
Bouzov: Levý – Demeter (76. Dvořáček), Flanderka, König, Švajda, Hloušek, Garstka (78. Zbořil), Hrdlovič (80. Strupek), Veselský, Krpec, Jílek
Rozhodčí: Vachutka – Kratochvíl, Zemánek
Velmi početné divácké ochozy sledovaly dlouho očekávané derby se vším všudy, co k takovým zápasům patří. Vyrovnaný zápas rozhodla jediná branka domácího Hlaváče. První poločas byli lepším týmem domácí hráči, druhou půli hosté, kteří šli aktivně za vyrovnáním.
Hned v první minutě po rohu Hlaváče tvrdě hlavičkoval Jan Mikeš, gólman Levý dobře zareagoval a jím vyražený balon napálil Plhák do nohy obránce. V 10.minutě nastřelil Garstka z nulového úhlu z buku tyč, u které však stál připravený gólman Morávek. Ve 13.minutě Plhákova povedená střela ze 25 metrů těsně minula branku. V 18.minutě Dalčarova přízemní střela ze 20 metrů těsně minula pravou tyč. Ve 22.minutě musel po střetu s Veselským nuceně střídat Dajčar pro tržnou ránu na hlavě a musel na šití. Ve 30.minutě dostal přihrávkou obloučkem za obranu míč Koňarik, ale sám vůči Levému trestuhodně zklamal. Ve 40.minutě trefil Krpec z otočky pozorného Morávka. Ve 42.minutě našel Veselský parádně Krpce, ale ten hlavičkoval mimo tyče.
Druhý poločas začali náporem hosté. V 51.minutě našel Krpec skvělou nahrávkou Garstku, ale ten ve finále selhal. V 52.minutě zachraňoval na poslední chvíli před nabíhajícím Garstkou Plhák. V 62.minutě vykopával z brankové čáry míč Plhák po pohotové střele Jílka. V 66.minutě zahrozil Salamon, když po dlouhém autu Ďurčeka vystřelil v hostující šestnáctce, ale Levý skvěle vyrazil. V 70.minutě vhodil Ďurček svůj dlouhý aut do bouzovského velkého vápna, kde jej podběhl jeden z obránců a Hlaváč hlavou přehodil gólmana Levého (1:0). V 80.minutě zazdil 100% tututovku Koňarik, když ve vyložené pozici šel sám na gólmana, ale v závěru trefil pouze jeho tělo. Posledních deset minut se většinou odehrával před domácím pokutovým územím, ale nadšeně bojující loštičtí hráči odolávali bouzovským nájezdům. V 85.minutě mohl srovnat skóre střídající Zbořil, když gólman Morávek vyběhl proti balonu, ale před ním jej stačil tečovat Jílek a již zmiňovaný hráč napálil levou tyč opuštěné domácí branky.
Při odchodu do šaten domácím hráčům mohutně a ve stoje aplaudovaly zaplněné ochozy s pokřikem “Hoši děkujem!”
Ostatní výsledky:
BLUDOV
ŠTÍTY
3:0
VIKÝŘOVICE
TROUBELICE
0:1
LOUČNÁ NAD D.
ŠUMVALD
0:3
MEDLOV
ŠTĚPÁNOV
1:5
PÍSEČNÁ
LEŠTINA
0:3
ŠTERNBERK
MOR. BEROUN
1:0
Tabulka: