Dětí přibývá

Ve středu 18.5.2011 se konal další trénink hraštické fotbalové mládeže našeho oddílu. Díky kontaktům a aktivitě hlavního trenéra Jana Vitáska se tréninku zúčastnily i nové posily z Nové Vsi pod Pleší. Celkem tréninku bylo přítomno  28 dětí !!!, z toho  přípravka čítala 3 holky a 13 kluků (především ročníky 2001, 2002 a mladší) a mladších žáků (ročníky 2000 a starší) bylo 12, všichni kluci. Velmi příjemně nás překvapil velký zájem rodičů, včetně nabídek na spolupráci při organizaci naší činnosti, jsme za to rádi.

Trénink vedli 4 trenéři, mladší žáky Jan Vitásek a Pavel Zamrazil, přípravku Miloš Hnila a Leoš Kudrna. Děti jsou rozděleny do věkových a výkonnostních skupin. Každý trenér měl své družstvo, takže se mohl intenzivně a i individuálně věnovat menší skupince, s přihlédnutím na věk a výkonnost fotbalisty.

Pro zázemí a převlékání máme k dispozici velkou kabinu A mužstva, kde se scházíme. Postupně se vybavujeme rozlišováky, dostatečným počtem míčů pro dané věkové kategorie a dalšími pomůckami pro zkvalitnění tréninkového procesu.

Příští trénink: mladší žáci v pondělí 23.5. od 16.45 hod, přípravka a mladší žáci ve středu 25.5. od 16.45 hod, sraz všech vždy v kabině. Středeční trénink bude zpestřený překvapením, který trenéři zatím tají. V nejbližší době počítáme už i s přípravným zápasem mladších žáků na našem hřišti. Soupeř a termín bude ještě upřesněn.

I přes velmi slušnou tréninkovou účast mladé fotbalisty STÁLE NABÍRÁME. Především tým žáků potřebuje pro přihlášení soutěže doplnit kádr.

Miloš Hnila