O KFS – 1.A třída, skupina A – 22. kolo

Neděle 8.5.2011
GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN
0 (0)
SK LOŠTICE
0 (0)
Loštice: Morávek – Mikeš Jan, Hejný, Petruška, Dajčar – Ďurček, Koňarik, Hlaváč, Vinkler (73. Mikeš Jakub) – Salamon, Mikeš Josef
Rozhodčí: Motal – Kopecký, Tomášek
Současný lídr soutěže si zřejmě myslel, že se mužstvo z úplného chvostu tabulky porazí samo. Po vlažném výkonu mohou být hráči Loštic rádi za remízový bod, protože kdyby domácí využili jednu ze tří tutovek z prvního poločasu, tak domů mohli klidně odjíždět s prázdnou.
V 5.minutě skončila akce domácích hlavičkou vedle pravé tyče. Ve 13.minutě tvrdě vypálil ze 20 metrů Josef Mikeš, ale domácí gólman jeho střelu zneškodnil. V 18.minutě vystřelil domácí útočník ve vyložené pozici těsně nad. Ve 23.minutě vhodil Ďurček dlouhý aut, Jan Mikeš prodloužil hlavou míč na volného Vinklera a ten těsně minul. Ve 28.minutě po nádherném centru Josefa Mikeše hlavičkoval osamocený Salamon těsně nad břevno domácí branky. Ve 34.minutě následovala rychlá akce domácích, ale domácí útočník trestuhodně přestřelil branku. Ve 36.minutě nabídl gólman Morávek svojí chybou šanci domácím a zcela volný hráč z malého vápna přestřelil úplně odkrytou branku. Ve 38.minutě utekl obraně po pravé straně Salamon, dobře vystřelil a brankářem vyražený balon Koňarik nasměřoval pouze do nohou před ním stojícího obránce. V 54.minutě trestuhodně selhal Salamon, když z 10 metrů orazítkoval pravou tyč berounské branky. V 60.minutě po dlouhém autu Ďurčeka prodloužil balon Josef Mikeš a volný Hlaváč těsně nedosáhl na míč před opuštěnou brankou. V 62.minutě pěkná akce domácích skončila hlavičkou těsně nad Morávkou brankou. V 67.minutě zatáhl Ďurček balon do vápna, přihrál volnému Josefovi Mikešovi, který svoji velkou příležitosti zakončil střelou vysoko nad. V 82.minutě nakopl Josef Mikeš míč do domácí šestnáctky, Salamon v pádu dobře změnil směr míče do protipohybu domácího gólmana, ale bohužel ten skončil těsně vedle levé tyče.
Ostatní výsledky:
TROUBELICE
PÍSEČNÁ
4:1
BOUZOV
VIKÝŘOVICE
1:1
ŠUMVALD
BLUDOV
5:0
MEDLOV
LOUČNÁ NAD D.
4:3
ŠTĚPÁNOV
LEŠTINA
1:0
ŠTÍTY
ŠTERNBERK
6:4
Tabulka: