Drtivý nástup

Než se domácí hráči rezervy Kamýka stačili rozkoukat, prohrávali s naším béčkem už 0-2. Pak na dlohou dobu byli sice lepším mužstvem, ale dokázali jen snížit o gól. V závěru jsme už hru kontrolovali a v poslední minutě jsme uzavřeli účet utkání po rohovém kopu. 

Neuplynuly ani dvě minuty, po levém křídle utekl V. Kardinál, odcentroval a na přední tyči usměrnil míč do sítě po zranění navrátivší se P. Sochor. Za další tři minuty to bylo už 2-0 v náš prospěch. Na centr si naběhl V. Kardinál, využil zaváhání brankáře a zavěsil. Naši hráči pod vidinou snadného vítězství přestali myslet na obranu, k centrovaným a nakopávaným míčům se ale spíše dostávali domácí, kteří je posílali na tři vysunuté hráče a najednou Kamýk měl navrch. Nebýt Z. Dudiče mohli svého tlaku využít mnohem dříve než asi v třicáté minutě, kdy snížili po nepřesnostech v naší obraně.

Ani to naše hráče nevarovalo, hráli chvílemi dost naivně, zejména v obranné činnosti, jenže domácí tým řady nájezdů nedokázal využít. To se postupně schylovalo k závěru, hráči Kamýka začali fyzicky odcházet, takže jsme se do hry dostávali častěji i my. V poslední minutě jsme pak proměnili rohový kop, když míč zahraný J. Mikem zprava trefil záda F. Šusty stojícího na zadní tyči a od nich se odkutálel do sítě domácích.

Branky: 2. P. Sochor, 6. V. Kardinál, 90. F. Šusta

Sestava: Z. Dudič – O. Měchura, M. Poláček, V. Batulka, J. Pospíšil (75. V. Obrmajer) – F. Šusta, M. Pánek, O. Fafejta, L. Listík (46. J. Mik) – V. Kardinál (80. J. Měchura), P. Sochor