SK LOŠTICE A
7 (2)
SOKOL ŠTÍTY
0 (0)
Branky: 39.+87. Salamon, 42.+49. Josef Mikeš, 52. Hlaváč, 85. Koňarik, 90. Plhák
Loštice: Morávek – Mikeš Jan (60. Hejný), Plhák, Petruška, Dajčar – Ďurček, Koňarik, Hlaváč, Vinkler – Salamon, Josef Mikeš (70. Vykydal)
Štíty: Hajtmar – Verner, Prokop, Šlesinger (89. Hampl), Sedláček, Holly, Lakomý, Janků, Jurásek, Odstrčil (77. Smrčka), Šponar
Rozhodčí: Štěpánek – Kreif, Šmíd
Utkání bylo do 20 minuty zcela vyrovnané, a kdyby se v té době podařilo hostům vstřelit branku, asi by byl vývoj zápasu zcela jiný. Loštice v prvním poločase udeřily dvakrát a druhý poločas existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo, kterým byli domácí hráči.
Hned ve 4.minutě skončila povedená střela Vernera ze 20 metrů těsně vedle levé tyče Morávkovy branky. V 6.minutě odcentroval do vápna Josef Mikeš a Salamon z bezprostřední blízkosti trefil pouze nohy gólmana. V 9.minutě Morávek skvěle vychytal unikajícího Lakomého, který dostal parádní přihrávku do běhu mezi obránci. V 11.minutě napodobil Lakomého na druhé straně Salamon, ale ve vyložené pozici těsně minul branku. V 17.minutě přihrával od rohového praporku Lakomý a Šponar pálil těsně nad. Ve 24.minutě prokličkoval hostující obranou Salamon, ale v pádu těsně minul odkrytou branku. Ve 39.minutě zatáhl balon Ďurček do šestnáctky, na malém vápně našel volného Salamona, který prostřelil Hajtmara mezi nohama (1:0). Ve 42.minutě zakončil své sólo z půlky hřiště po skvělé přihrávce Salamona zkušeně k levé tyči Josef Mikeš (2:0).
Hned na začátku druhého poločasu utekl po pravé straně Salamon, který parádně našel nabíhajícího Josefa Mikeše a ten sám proti gólmanovi zkušeně zavěsil (3:0). V 52.minutě napálil Hlaváč z trestného kopu ze 20 metrů přesně k pravé tyči (4:0). V 55.minutě Salmonovu slabou střelu k tyči s velkou námahou vyrazil Hajtmar do bezpečí. V 63.minutě orazítkoval Josef Mikeš střelou ze 20 metrů pravou tyč Hajtmarovy branky. V 66.minutě po dlouhém autu Ďurčeka hlavičkoval těsně nad Koňarik. V 68.minutě zahrozili hosté, když po Sedláčkově rohu hlavičkoval nad Janků. V 85.minutě propálil gólmana po přetaženém centru Koňarik (5:0). V 87.minutě šel sám na gólmana Salamon a když si položil i jeho nasměřoval míč do opuštěné branky (6:0). V poslední minutě zápasu uzavřel hlavou skóre zápasu Plhák po přesném centru Salamona (7:0).