Viktorka v Záblatí nepřekvapila.

Viktorka nastoupila v Záblatí s malými změnami v sestavě a s úkolem udělat co nejpřijatelnější výsledek. Záblatí mělo více ze hry, ale obě mužstva kupila spoustu nepřesných přihrávek. Záblatí mělo hodně rohových kopů, když po jednom dal hlavičkou gól Mucek. Několikrát podržel hostý brankář Láttal. Záblatí mělo více šancí. Viktorka se moc nesnažila kombinovat a všechno nakopavala dopředu na Putnokiho, který sám nic nevymyslel. Poločas 1:0.

Ve druhém poločase změna, kdy místo Kudlíka šel do hry Riška, Noga se posunul na levého beka, Riška do útoku. Záblatí mělo opět více balón na svých kopačkách. Po jedné standarce dalo Záblatí gól, 2:0. Zanedlouho přidalo další. Viktorka měla jednu šanci, kdy domácí zachránila tyčka, ale nikdo nedokázal odražený balón doběhnout.

Author: Pavel Kudlík