Branky: 12. Veselý – 53. Koňarik, 77. Salamon
Šumvald: Hon – Malínek M., Prášil, Horňák, Brijar, Malínek J., Šenk, Jenáček (46.Kuchta), Veselý, Los, Červený
Loštice: Morávek – Mikeš Jan, Hejný, Plhák, Dajčar – Ďurček, Koňarik, Hlaváč, Vinkler – Salamon, Mikeš Josef
Rozhodčí: Vodák – Zika, Dömisch
Souboj o úplné čelo tabulky moc fotbalové podívané nepřinesl, spíše bojovný fotbal, ve kterém měli první půli mírně navrch domácí, druhou půli zase hosté.
Ve 12.minutě dostal Veselý míč do běhu za loštickou obranu a bombou pod břevno otevřel skóre zápasu (1:0). Po té se odehrávala hra mezi šestnáctkami a střelecké pokusy obou týmů končily buď vedle branek nebo si s nimi poradili oba pozorní gólmani. Za hosty měli nejblíže ke vstřelení gólu nejdříve ve 28.minutě Ďurček a ve 40.minutě Salamon, ale oba skvěle vychytal gólman Hon.
Loštice šly od prvních minut druhého poločasu za vyrovnáním, což se povedlo v 53.minutě Koňarikovi, když napodobil domácího Veselého a z 18 metrů tvrdou střelou pod břevno srovnal skóre zápasu (1:1). V 63.minutě tvrdou křižnou střelou po zemi, která skončila těsně vedle levé tyče vystrašil gólmana Morávka šumvaldský Veselý. V 76.minutě došlo k nedorozumění loštické obrany s gólmanem, což vystihl jeden z domácích hráčů, ale Morávek bravurním zákrokem podržel hosty. A opět se prokázal starý otřepaný zákon nedáš-dostaneš. Z rychlého protiútoku přesnou střelou k levé tyči trestal zkušený Salamon (1:2) a uzavřel tak účet zápasu.