Vstřelit gól problém

Když naše rezerva není schopná dát gól ani z penalty, nemůže pomýšlet na bodový zisk. To se potvrdilo v dalším kole v utkání s Vysokým Chlumcem. Po většinu času náš tým sice diktoval tempo hry, byly úseky, kdy hostům prakticky nepůjčil míč, přesto to k bodům nevedlo. Důvod? Žalostná koncovka našich hráčů.

Úvod utkání se nám herně povedl, hráči se nabízeli, vytvářeli si tlak, jenže ne a ne kloudně zakončit. Jejich střely šly buď mimo nebo je pokryl velmi dobrý brankář soupeře. Z té doby stojí za zmínku především hlavička V. Batulky míříci do šibenice a brejk F. Šusty, který obloučkem přehodil nejen gólmana, ale i branku. A pak přišla jedna z nejhezčích akcí zápasu. D. Grafnetr obešel tři hráče, vnikl do šestnáctky, kde ho srazil hostující obránce, jasná penalta! Chvíli se nikdo k jejímu zahrání neměl, až si míč vzal kapitán M. Poláček, jenže jeho střela mířila vedle mrštného brankáře, který si s ní hravě poradil a míč vyrazil do bezpečí. Na naše hráče padla deka a protože ani hosté toho moc nepředváděli, hra upadla do průměru. Když už se zdálo, že se hráči rozejdou na přestávku za bezbrankového stavu, přišel jeden z mála povedených útoků hostů, přihrávka za obranu, kam si naběhl chlumecký útočník, udělal kličku i brankáři a bylo to rázem 0-1.

Naše mužstvo si v druhém poločase vynutilo chvílemi až drtivý tlak, jenže co naši hráči zahodili, bylo až neuvěřitelné! Postupně své velké šance nedali hlavně V. Kardinál, M. Jiráň a V. Batulka. Kalich hořkosti mohli naši hráči pak vypít až do dna ke konci utkání, kdy se hosté dostávali rychlými brejky do otevřené obrany, jenže také oni dvakrát ve vyložené příležiosti zcela selhali, takže si odvezli asi nezaslouženě všechny tři body.

Sestava: Z. Dudič – O. Měchura, M. Poláček, Z. Matějka (46. M. Pánek), L. Listík – F. Šusta, P. Pazderka, D. Grafnetr (80. V. Obrmajer), M. Jiráň - V. Kardinál  (70. J. Mik), V. Batulka