Odveta se vydařila

Už devět kol trvá naše série bez ztráty bodu. Po velmi dobrém výkonu jsme v dalším kole tentokrát porazili rezervu Dalekých Dušník 4-1. Podařila se nám tak odveta za podzimní nezaslouženou prohu 4-5.

S T. Černým v sestavě bylo brzo zřejmé, které mužstvo bude v utkání dominovat. Neuběhly ani tři minuty, po pravém křídle utekl právě Tomáš, před branku naservíroval krásný centr, na který si naběhl M. Stupal, jeho střela ještě tečovala J. Pavlíka a bylo to 1-0. Hosté byli tímto vývojem zaskočeni, hráli bojácně a to bylo vodou na náš mlýn. Asi v desáté minutě to bylo už 2-0, když se opět prosadil M. Stupal, jeho střelu však už nikdo netečoval. Za chvíli stejný hráč přidal hlavičkou třetí a asi v 26. minutě završil náš gólový účet T. Černý.

V druhém poločase byla hra už vyrovnanější. My jsme mohli několikrát zvýšit skóre, jenže jak střídající M. Klement,tak i M. Stupal ve vyložených příležitostech zklamali. A když rozhodčí neuznal T. Černému gól pro domnělý ofsajd, dočkali se i hosté. Museli jsme jim ale pomoct my, respektive M. Klement, který při bránění usměrnil centr hostujícího záložníka nádherně do vlastní sítě.

Branky: 11., 18. M. Stupal, 4. J . Pavlík, 26. T. Černý

Sestava: J. Vitásek – R. Sojka, P. Burian, P. Kardinál, L. Černý – P. Plíva (58. M. Klement), J. Oktávec, P. Sabon, J. Pavlík (81. O. Měchura) – T. Černý, M. Stupal (76. V. Batulka)