Muži A – 1.A, skupina A – 16.kolo

Sobota 2. 4. 2011 – 1.A třída, skupina A – 16. kolo

FK ŠTERNBERK – SK LOŠTICE 6:0 (4:0)

Branky: 4x Vojtášek, Hlaváček, Mudrák
Šternberk: Novák – Šlížek, Havlík, Mudrák, Kymlička, Frieb, Tomanec, Valtr (44. Coufal), Hlaváček, Votášek (73. Šrámek, Grossman (70. Běhal)
Loštice: Morávek – Mikeš Jan, Hejný, Plhák, Dajčar – Ďurček, Koňarik, Hlaváč, Vinkler – Salamon, Mikeš Josef
Rozhodčí: Oulehla – Sigmund, Lasovský (výborný výkon)
Loštice dostaly hned na úvod jara pořádnou facku. Šternberk vyhlásil útok na postup a rázně vykročil za splněním svého přání. Rychlý a střelecky vybavený Vojtášek dělal zadním řadám hostů velké problémy. Svůj účet uzavřel na počtu 4 vstřelených branek a jedné gólové asistenci svému parťákovi v útoku Hlaváčkovi.
V 10. minutě vystrašila Morávka prudká střela ze 30 metrů, která orazítkovala břevno jeho branky. Ve 23. minutě potrestal špatné vyběhnutí gólmana Morávka střelou do prázdné branky poprvé Vojtášek (1:0). Ve 29. minutě kopal trestný kop Hlaváč a Hejný z odraženého balonu trefil pouze nohy obránce. Hned z rychlého brejku do odkryté obrany skóroval Vojtášek podruhé (2:0). Ve 32. minutě po rychlé akci na jeden dotek zvyšoval na rozdíl tří gólů Hlaváček (3:0). Ve 34. minutě v dobré pozici nastřelil Salamon pouze padajícího obránce. Ve 35. minutě utekl hostující obraně opět Vojtášek a prostřelil Morávka střelou z úhlu (4:0).
V 56. minutě zazdil velkou příležitost Josef Mikeš, když šel sám na gólmana po dlouhém vhazování Ďurčeka za domácí obranu a svojí slabší pravou nohou mířil pouze do jeho nohou. V 59. minutě po rohovém kopu Ďurčeka hlavičkoval Jan Mikeš vedle. V 63. minutě se vyznamenal Morávek, když zlikvidoval střelu Mudráka z bezprostřední blízkosti. V 70. minutě vyběhl Morávek proti Hlaváčkovi, stačil před ním odkopnout míč, ale pouze k nohám Mudráka, který jej zkušeně přehodil z 25 metrů do prázdné branky (5:0). V 73. minutě si odstavil Vojtášek tělem obránce Hejného a pak prudkou střelou prostřelil bezmocného Morávka (6:0). V 85. minutě mohl mírně zmírnit již tak hrozivé skóre Salamon, když dostal balon za obranu, ale špičkou kopačky mířil těsně vedle levé tyče domácí svatyně.