Přípravné utkáni ve Vrbici.

Na poslední chvíli jsme sehráli přípravné utkáni proti o soutěž výš hrající FK Bohumín B. Na utkáni jsme se dostavili v hojném počtu. Střídali jsme se jako v hokeji, což o soupeři se to nedá říct.

Utkáni začalo v poklidném tempu, soupeř nijak nepřevyšoval. Držení míče bylo asi tak 53:47. Dokonce jsme se ujali vedeni 0:1. Pak nám rozhodčí neuznal branku, a naopak nařídil pokutový kop proti nám. Ale bravurně chytající Látal robinzonádou míč chytil. První půle vyrovnaná.
Začátek druhé půle byl stejný jako té první. Jenom Ryška měl na kopačce tři tutovky, ale nedal. Asi nechtěl zahanbit soupeře takovým přídělem. S přibývajícími minutami nám ubývali síly. Někteří se po hřišti plahočili a byli rádi že jsou rádi. Soupeř toho využil a nasázel nám několik gólu. Nejsme mančaft pro dva poločasy. Soupeř kvalitní, naše hra dobrá, co dodat? Ať nám to vydrží na mistráky. Díky všem hráčům za předvedený výkon.

Author: Pavel Kudlík