NE 6.3.2011 – příprava

TJ DOUBRAVA HAŇOVICE – SK LOŠTICE 3:1 (1:1)

Branka Loštic: Vinkler
Sestava Loštic: Tomaštík – Mikeš Jan, Hejný, Grézl, Dajčar – Ďurček (65. Másilko), Hlaváč, Mikeš Jakub, Vinkler (60. Vykydal Tomáš) – Salamon, Mikeš Josef
Ke zraněným Fialkovi a Petruškovi (z minulého zápasu vykloubené rameno) dnes ještě přibyli marodi gólman Morávek, Koňarik a Plhák. V této silně oslabené sestavě jsme navázali na herní i výsledkový projev z předešlého utkání s Bohuňovicemi, i když dnes to na UT v Uničově bylo přece jen o něco lepší.
V prvním poločase nedokázali proměnit v gól své velké příležitosti Salamon a následně Dajčar. Haňovice zahrozili poprvé ve 36. minutě a hned z toho byl gól, když po chybě obrany přehodil útočník soupeře vybíhajícího Tomaštíka. Ve 38. minutě chybovala i obrana soupeře a Vinkler v pádu špičkou kopačky vyrovnal.
V první dvacetiminutovce druhého dějství byly Haňovice mnohem aktivnějším mužstvem, čehož využily ke vstřelení dvou branek, i když ta v 52. minutě padla mimo pravidla fotbalu. Nejdříve Tomaštík skvěle zasáhl po prudké střele jednoho z útočníků, ale na dorážku hráče stojícího v jasném ofsajdu bohužel nestačil. V 62. minutě následoval rychlý brejk za vysunutou obranu Loštic, zkušený Kohout přihrál výstavně balon před branku, Tomaštík ještě stačil bravurně vyrazit prudkou střelu mimo tyče, ale na dorážku do prázdné branky byl krátký. Loštice se snažily o vyrovnání, ale jejich střelecké pokusy končily vždy mimo. Největší z nich zazdil Másilko, když utekl obráncům, prohodil balon i mezi nohama gólmana a pak z 10 metrů napálil míč mimo opuštěnou branku.
Další program přípravných zápasů:
SO 12.3. v 17,00 hodin, UT SK Sigma Olomouc – TJ SLOVAN ČERNOVÍR (1.B)
SO 19.3. v 10,30 hodin, UT Prostějov – SK LIPOVÁ (1.B)
NE 27.3. ve 14,00 hodin, UT Šumperk – SOKOL VIKÝŘOVICE (1.A)