Na závěr jen bod

Po vyrovanném průběhu jsme s nejslabším soupeřem turnaje, mužstvem Čechie Smíchov, uhráli jen remízu. Náš tým tvořili především hráči béčka, přesto protivník k poražení určitě byl. To bychom nesměli ale vypustit závěr utkání, když jsme po našich dvou hrubých chybách v obraně nabídli Smíchovským remízu 3-3. Tento výsledek však už nic neřešil, protože domácí třetí mužstvo v předchozím utkání porazilo Krňany, takže jsme stejně postoupit nemohli.

V úvodu utkání jsme promarnili velkou příležitost P. Sabonem a to bylo také na dlouhou dobu vše, co jsme předvedli. Pražský soubor nehrál také nic světoborného, na náš výkon to ale stačilo. Zaslouženě šel proto do vedení 1-0.

Druhý poločas jsme začali už mnohem lépe a skoro na půl hodiny jsme soupeře prakticky nepustili na naší polovinu. Postupně jsme svůj tlak vyjádřili brankami. Nejprve se trefil M. Poláček z penalty, poté centrovaný míč doslova nafackoval přes tvář B. Křivonoskovi a od ní se odrazil do sítě a do třetice se trefil F. Šusta po perfektně zahraném trestném kopu J. Vitáskem a centru J. Mika. A když další dvě gólové šance zahodil V. Batulka, začal znovu zlobit pražský tým. Obě branky jsem mu však přimo darovali na zlatém podnose. Nejprve se před vápnem ukličkoval D. Grafnetr, o míč přišel a bylo to 2-3. Ani to naše hráče nevarovalo a po vypuštění souboje V. Batulkou těsně před koncem smíchovské mužstvo, které hrálo asi půl hodinu oslabeno o vyloučeného hráče, vyrovnalo.

Branky: 56. M. Poláček, 61. B. Křivonoska, 69. F. Šusta

Sestava: Z. Dudič – O. Měchura (46. D. Grafnetr), V. Batulka, M. Poláček, M. Jiráň (75. V. Kardinál) – V. Kardinál (46. M. Kočí), P. Sabon (46. J. Mik), P. Pazderka, V. Obrmajer (46. J. Vitásek) – F. Šusta (75. V. Obrmajer), M. Stupal (46. B. Křivonoska)