Mistrovské utkání: Hradec u Stoda “B” – Chlumčany “B” 1:1 (1:1)

V podprůměrném utkání se nakonec zrodila remíza 1:1 – druhá v řadě. Klesli jsme tak na druhé místo tabulky.
Do prvního poločasu jsme nastoupili velice vlažně a jen díky štěstí jsme prohrávali jen 1:0. Samostatný únik chladnokrevně proměnil Kiss. Do poločasu snižoval svoji pátou brankou v sezóně Tomáš Fořt, který důrazně doklepl do břevna mířící střelu Lukáše Tomáška. Další Fořtova šance skončila po hlavičce z úhlu poskakováním na břevně. O poločasu musel vystřídat zraněný Janoušek, který si podle posledních zpráv už asi na podzim nezahraje.
Druhý poločas mnoho vzruchu nepřinesl, Beníšek ve dvou slibných pozicích zakončoval nedůrazně a ostatní se do šancí dostávali velice těžce. Zápas na pěkném terénu tak skončil asi spravedlivou remízou 1:1.