O KFS – 1.A, skupina A – muži – SR 2010-11 – 11. kolo

Branky: 19. Salamon, 56. Hejný – 20. Domes
Loštice: Morávek – Havlíček, Plhák, Petruška, Dajčar – Ďurček, Koňarik Hejný, Vinkler (26. J. Opravil, 67. Havlík) – Salamon, Hlaváč
Troubelice: Koukal – Petr Kráčmar, Poštulka, Černý, Kappel (71. R. Lolek). Hübner, Šenk, Pavel Kráčmar, T. Lolek, Domes, Horák
Rozhodčí: Petrů – Antoníček, Molík
Za chladného podzimního počasí se v Lošticích odehrálo poměrně vyrovnané utkání s mírnou herní převahou domácích. V první poločase si domácí vytvořili více brankových příležitostí, které však neproměnili a v závěru podržel domácí tým gólman Morávek, když se hosté snažili o vyrovnání.
V 6.minutě zatáhl balon do šestnáctky hostí po pravé straně Ďurček, ale Vinkler z malého vápna mířil vedle. O minutu později utekl všem po levé straně Dajčar, ale svoji akci zakončil křižnou střelou těsně vedle Koukalovy pravé tyče. V 19.minutě dostal míč za obranu od Havlíčka Salamon, který křižnou střelou k levé tyči nedal Koukalovi šanci (1:0). Hned z protiútoku dostal Domes přesnou přihrávku zprava, balon napálil do Morávka, od kterého však skončil v síti domácí branky (1:1). Ve 23.minutě kopal Hlaváč trestný kop od pravého rohového praporku, ale Plhák z malého vápna skluzem orazítkoval pouze břevno. Ve 26.minutě opět kopal trestný kop Hlaváč, Koňarik před brankou změnil pohotovou patičkou směr míče, ale ten skončil těsně mimo. Ve 36. minutě vypálil prudce zprava Koňarik, ale Koukal vyrazil balon na roh. Ve 44.minutě zatáhl balon do šestnáctky hostů Salamon, přihrával před branku, kde byl jasně sražen střídající Opravil, ale HR penaltový zákrok přes klubko hráčů neviděl.
Ve 47.minutě Hejného pokus ze 25 metrů mířící pod břevno troubelické branky bravurně vyškrábl Koukal konečky prstů na roh. V 52.minutě zahrozili hosté, když Lolek centr zprava hlavičkoval přímo do Morávka. V 56.minutě kopal rohový kop Dajčar, Plhák nasměroval míč hlavou před branku, kde jej Hejný pohotově dorazil do odkryté branky (2:1). V 65.minutě Morávek skvěle vytěsnil na roh střelu Troubelic směřující přesně k levé tyči. V 74.minutě následoval přetažený centr na volného Horáka, ale ten ze záklonu netrefil loštickou branku. V 76.minutě dobře vystřelil Hlaváč, hostující obrana srazila balon před dobíhajícího Ďurčeka, ale ten trestuhodně těsně přestřelil Koukalovu branku. V posledních minutách domácí obrana svojí bojovností zastavovala akce hostů před hranicí svého pokutového území a i díky tomu, zůstali tři body doma v Lošticích.