O KFS – 1.A, skupina A – muži – SR 2010-11 – 9. kolo

SK LOŠTICE – TJ GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN 3:2 (2:1)

Branky:   13. + 50. Salamon, 38. Josef Mikeš – 10. + 83. Šulkovský
Loštice: Morávek – Petruška, Hejný, Plhák, Dajčar (80. Havlík) – Ďurček(74. Jakub Mikeš), Koňarik, Hlaváč – Havlíček, Salamon, Josef Mikeš
Mor. Beroun: Baroš – Galik, Šulkovský, Machala, Šimek, Handl, Frančák, Brenkus (69. Pecháček), Klusák, Komenda, Mužatko
Rozhodčí: Pospíšil – Langhammer, Šmíd
Loštice se herně přizpůsobily fotbalově slabému soupeři a diváci tak viděli jejich nejméně povedený podzimní zápas plný nepřesných přihrávek. Jedinou odměnou jim však bylo pět vstřelených gólů a drama až do závěrečného hvizdu.
V 10.minutě potrestal ležérní hru domácích Šulkovský, který skóroval po rychlém brejku střelou pod břevno (0:1). Ve 13.minutě se dostal odražený balon k Salamonovi, který jej uklidil z hranice šestnáctky přesně k pravé tyči (1:1). Ve 21.minutě trknul do balonu hlavou Josef Mikeš, ale Baroš konečky prstů vyrazil balon z levé šibenice na roh. V 37.minutě napálil balon ze 20 metrů pod břevno Koňarik, ale gólman s problémy vytěsnil míč nad brankovou konstrukci. Ve 38.minutě stačil Baroš dvě dorážky domácích hráčů v těsné blízkosti jeho branky vyrazit, ale na tu třetí od Josefa Mikeše už byl krátký (2:1).
V 50.minutě potrestal hrubou chybu hostující obrany Salamon, který vystihl rozehrávku, obešel i gólmana a nasměroval míč do prázdné branky (3:1). V 60.minutě mířil Havlíček ve vyložené pozici na malém vápně těsně vedle levé tyče. V 65.minutě utekl po pravé straně Ďurček, naservíroval balon na hlavu Koňarika, ale ten mířil opět těsně vedle. V 68.minutě těsně minul křižnou střelou Josef Mikeš odkrytou berounskou branku. V 73.minutě odcentroval zleva Hlaváč a Salamon z voleje napálil míč na branku, kde však stačil na brankové čáře zasáhnout hostující obránce. A pak přišel zákonitě trest, kdy se v závěru podařilo hostům zdramatizovat zápas. Nejdříve zahrozil v 77.minutě Klusák střelou z hranice šestnáctky, ale mířil do míst, kde stál pozorný Morávek, ale v 83.minutě už potrestal chybu v rozehrávce domácích z rychlého brejku z půlky hřiště Šulkovský, který prostřelil domácího gólmana (3:2).