O KFS – 1.A třída, skupina A – SR 2010-11 – 5. kolo

SK LOŠTICE – SPARTAK LOUČNÁ N.D. 4:0 (3:0)

Branky: 29.+ 31. Josef Mikeš, 36. Salamon, 89. Havlíček
Loštice: Morávek – Ďurček, Plhák, Petruška, Dajčar – Havlíček, Josef Mikeš, Koňarik, Hlaváč (84. Havlík), Vinkler – Salamon
Loučná n.D.: Mucha – Šabršula, Stromšík (79. Čeloud), Hrdlička, M. Křepský (6. Lokšík), D. Křepský (75. Partisch), Sitta, Hložánka, Špička, Hudec, Svedek
Rozhodčí: Štěpánek – Lakomý, Zemánek
Do prvního vstřeleního gólu zápasu byla Loučná mnohem nebezpečnějším týmem směrem dopředu. Nejblíže gólu byl v 12. minutě Sitta, ale míč odražený od pravé tyče nedokázal nasměrovat do opuštěné domácí branky. Od 20. minuty začali být domácí hráči fotbalovějším týmem a začali také proměňovat své vytvořené brankové příležitosti. Ve 29. minutě vyslal Salamon do brejku Josefa Mikeše, který střelou k levé tyči nedal Muchovi žádnou šanci (1:0). O dvě minuty později následoval skvělý centr Havlíčka zprava a opět Josef Mikeš z první propálil bezmocného gólmana hostů (2:0). Ve 36. minutě přihrál mezi obránci Vinkler Salamonovi, a ten dloubáčkem přehodil bezmocného Muchu potřetí (3:0). Ve 42. minutě podklouzl na půlce loučenský obránce, kterému vypíchl míč Salamon, který šel sám na hostující branku, ale ve finále si balon nešťastně ukopl.
Hned v první minutě druhé části střílel z dobré pozice Svedek, ale po zemi mířil těsně vedle levé tyče. V 57. minutě vysunul Mikeš do brejku Salamona, kterému se zamotal balon mezi nohama a Svedek na poslední chvíli ukopl míč do bezpečí. V 59. minutě napálil Hložánka balon z dobré gólové pozice těsně nad Morávkovu branku. V 69. minutě přihrál Hložánka Svedkovi, ale ten z hranice šestnáctky zamířil přímo do míst, kde stál pozorný domácí gólman. V 71. minutě po rychlém útoku domácích přihrál zprava Salamon Vinklerovi, který zády k brance nepřesně přihrál lépe postavnému Hlaváčovi. V 84. minutě odmítl hattrick Mikeš, když po parádní přihrávce zleva od Dajčara minul odkrytou branku. V 90. minutě utekl všem po pravé straně Havlíček a vystřelil tak přesně, že balon rozvlnil síť za Muchovými zády počtvrté (4:0).