První podzimní prohra.

Viktorka s velkými změnami v sestavě nastoupila na hřiště proti Baníku Rychald. Na domácím neposečeném hřišti nebojácně vstoupila do hry. Do branky se postavíl Tomáš Pavelka. Až na dvě obdržené branky, chytal spolehlivě. Obrana byla staronová. V záloze měl premiéru Tejbuj a novic Barát. Do sestavy se vrátil Laco, místo zraněného Pišty. Útok nezměněn. Náhradníci Dogi, Hatala a dva nováčci Putnoki a Mirga.

V první půli se hra přelévala z jedné strany na druhou. Rychvald neměl žádné gólovky. Za to Gajda se ocitl v šanci, zalekl se a střílel mimo. Rychvald na to že chce postoupit, byl docela hratelným soupeřem. Poločas 0:0.
Ve druhe půli nastala na začátku změna, kdy nevyrázného Laca vystřídal Dogi. Viktorka se snažila hrát technický fotbal, ale ztroskotali na dobré obraně soupeře. Hlavně se nevedlo Farbárovi, který byl velice nevyrázny. Pak dal gól Riška, ale pro ofsajt nebyl uznán. Pomezní mával, jako by slavil první máj. Největší slabina byli opět rozhodčí. Hlavní sudí vypadal, jako by fandil Rychvaldu a chtěl aby postoupili už od prvního kola. Otáčel fauly, rohy i auty. Pak dal Rychvald gól a rázem bylo dusno. Přeskupení obrany, Farbar do obrany. Viktorka vystřídala: místo Tejbuse Hatala a místo Rišky Putnoki. A Viktorka začala útočit. Ale pak přišla chyba Farbára a Rychvald vedl dva nula. Od této chvíle jako by Viktorka ožila a útočila. Hlavička Putnokiho mířící do šibenice vytáhl brankář hostí na roh. Perfektní ulička na Baráta a jeho levačka těsně mimo. Pak se ale Viktorka dočkala a hlavou nejmenší hráč na hřišti snížil na 1:2. Do konce ale zbývalo málo času. Viktorka už nic nevymyslila a tak prohrála svůj první mistrák. Tomuto výkonu by slušela remíz. Hoši díky.

Author: Pavel Kudlík